Алена Че , 10 декабря 2016 в 20:53

Творча пропозиція від Уляни Маляр.

Уже невдовзі буде зніматися новий відеокліп однієї із найкрасивіших жінок України, чарівної та талановитої Уляна Маляр, відомим кліпмейкером Aндрієм Снімщіковим.

Правда, є одне але — "ПІСНЯ"!!!Співачка, автор і режисер пропонують для кліпу дві пісні "Лети" та "Тільки кохай мене", які користуються дуже великою популярністю у слухачів та часто лунають на різних радіо - точках України. Так, як обидві пісні є хітами і визначитись самостійно важко, тому звертаємось до Вас з величезним проханням проголосувати за пісню, яка Вам найбільше подобається: "Лети" і "Тільки кохай мене"(автор слів і музики - композитор і поетеса Iрина Батюк.)

Та пісня, яка набере найбільше "Плюсів" під фото, на ту і буде відзнята відеоробота! Голосування відбувається на сторінках співачки у соц. мережах.

Отож, активно голосуємо включно до 20 грудня!!!І Якщо хочете допомогти у створенні кліпу, маєте цікаві ідеї і мрієте потрапити на знімальний майданчик — пишіть в приват! Хто найбільше сподобається(на розсуд режисера, автора пісні і співачки), той(та) зможе приєднатися до створення кліпу.

Нагадаємо Уляна Маляр в своєму портфоліо, вже має близько двох десятків пісень, два відеокліпи та ще ряд відзнятих передач, тому хочеться вже скоріше побачити нове творіння талановитої співачки.

Уляна Маляр - Лети

Уляна Маляр - Тільки кохай мене(NEW2016 )

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю