Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Engine , 15 июля 2017 в 14:22

Цуценята з Бородянки розмістили резюме на порталі з вакансіями

«Спочатку красуня помічає мене. Потім підіймає голову на вас – і все, вона готова! Допоможу створити образ надійного, турботливого хлопця та розважу її, поки ти з друзями в барі», – так починає своє резюме чотирьохмісячний Барні з Бородянського притулку для тварин, що шукає роботу пікап-майстра.

Тут вирішили – собаки не лише найкращі друзі. Вони незамінні помічники – справжнісінькі «другі пілоти»! Це ж бо вони охороняють сон наших малюків і бігають з нами парками. Будять зранку та заспокоюють після стресового дня. Допомагають заводити друзів і збирають лайки в інстаграмі.

Так з’явилася ідея проекту #ПсиНеДляКраси, що розповідає про собак з «професійної» точки зору та допомагає їм знайти «роботу».

Для десяти цуценят створили професійні резюме і розмістили їх на порталі з працевлаштування HeadHunter. Серед них є бебі-сіттер, психолог, пес-мейкер та навіть тренер з обіймів. Працюватимуть песики винятково за любов.

«Любов і вірність не залежать від походження і породи, – каже Поліна Баліцер, в.о. директора Бородянського притулку для тварин. – Ми прорекламували тільки десятьох, але чотирилапого щастя вистачить на всіх – приїжджайте і закривайте свої вакансії!»

Проект створений агентством Engine Comms

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю