Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Вадим Слобожанский , 19 октября 2018 в 15:10

Цієї зими на кіноглядача чекає українська комедія «Продюсер»

 Комедія «Продюсер», на яку з нетерпінням чекає вся Україна, стане повнометражним дебютом режисера Сергія Вейна (Serge Vane). Незважаючи на свою молодість, Сергій вже є знаковою фігурою в українській індустрії музичних відео, де він показав себе справжнім інноватором, який не боїться сміливих експериментів. Яскравий приклад — відеокліп «Crown» для Alloise, який став першим в Україні та Європі сферичним відео у форматі віртуальної реальності (технологія 360°VR).

На рахунку Сергія — топові відеокліпи для нового покоління українського шоу-бізнесу: екстравагантної MARUV, харизматичної Alloise, британо-українського дарк-поп-дуету Bloom Twins та багатьох інших, а також реклама, короткометражні та фешн-фільми. Усі його відеороботи відрізняються своїм ритмічним візуальним стилем (www.sergevane.com).

Кліп саме для Bloom Twins на пісню «Talk To Me» приніс Сергію цілу низку престижних міжнародних нагород: Los Angeles Film Awards 2018, Festigious (квітень 2018), VOTD (Video of the Day, квітень 2018), Global Film Festival Awards, Music Video Underground Festival. Крім того, роботи Сергія було номіновано на нагороди Berlin Music Video Awards, Shiny Awards, Mt. Fuji-Atami Film & VR Festival, Global Film Festival Awards та Lift-Off Global Network Los Angeles Film Festival.

У «Продюсері» Сергій Вейн зможе реалізувати свій талант у повному метрі, а саме у легендарному голлівудському жанрі комедійного роуд-муві.

«У будь-якому фільмі найголовніше — це по-справжньому захоплюючий сюжет. Коли вирішуєш повністю присвятити себе тривалій роботі над повнометражним фільмом, потрібно бути твердо переконаним, що історія, яку ти розповідаєш, буде надихати акторів і знімальну групу протягом усього періоду зйомок. «Продюсер» — це саме така історія, яка надихнула нас і наших акторів пройти крізь усі труднощі знімального процесу. А деяких з головних героїв навіть змусила заради фільму наважитися на те, що вони нізащо не зробили б раніше».

Результат цієї роботи можна буде зовсім скоро (14 лютого) оцінити у кінотеатрах країни.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю