Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 30 января 2018 в 12:17

ТРК «Карпати» запустив телерубрику «Майстер-клас»

Нещодавно стартувала рубрика «Майстер-клас» від ТРК «Карпати». Її ведучими є відомі в Івано-Франківську журналістки Юлія Март та Мар’яна Джердж. З Мар’яною ми вже знайомі. Сьогодні ж познайомимося з Юлією.

Юліє, скажіть, будь ласка, кілька слів про свою нову рубрику.

Почну з того, що відтепер регіональні філії Національної Телерадіокомпанії України стали запускати свої двогодинні ранкові шоу. ТРК «Карпати» подібного проекту ще не має, але ми над цим працюємо. У квітні плануємо запустити. Розпочати вирішили з рубрики, яка зараз виходить на львівському телебаченні, з трансляцією в Івано-Франківську. Чому «Майстер клас»? Тому, що, по-перше, зараз багато хто займається дуже різноманітною діяльністю, про яку цікаво дізнатись іншим і чомусь навчитись, по-друге, у кожному регіоні підхід до однієї і тієї ж справи різний.

А Ви щось робите своїми руками? 

Чесно кажучи, на відміну від своєї колеги Мар’яни Джердж, з якою ми ведемо цю рубрику, я не велика прихильниця хенд мейд, наприклад, . Люблю лише малювати. І те, через брак часу займаюся цим рідко.

А тепер розкажіть, як Ви прийшли в сферу журналістики?

У тому, що стовідсотково стану журналістом, я у шкільні роки не була впевнена, та, коли прийшов час вступати до ВУЗу, зрозуміла, що журналістика найближча до того, чим я хотіла б займатися. У студентські роки здружилася з Мар’яною Джердж, з якою навчалася в одній групі. Разом ми прийшли на практику на радіо «Карпати». Спочатку працювали на волонтерських засадах, пізніше стали працювати офіційно.

На радіо Ви з Мар’яною ведете декілька різноманітних програм. В подальшому збираєтеся поєднувати дві сфери журналістики чи маєте намір повністю перейти на телебачення?

Маємо намір поєднувати, оскільки нам однаково цікаве і радіо, і телебачення.

Окрім роботи на ТРК «Карпати» Ви разом з подругами випускаєте інтернет-журнал «Інтермецо». Як Ваші справи у цій сфері?

Журнал ми продовжуємо випускати, але великого розвитку у цій сфері поки, на жаль, немає. Справа в тому, що маючи основні роботи і особисте життя досить складно багато часу виділяти на додаткові хобі. Та, незважаючи на це, ми сподіваємося на краще і, користуючись нагодою, запрошуємо всіх, хто вміє і хоче фотографувати і писати, до нас приєднуватися.

Дехто з журналістів пише вірші (прозу). Ви з таких?

Вірші не писала ніколи. Щодо прози, було діло, але я, так би мовити, складала свої твори у шухляду. Взагалі письменником себе не бачу. Зараз, до речі, не пишеться зовсім.

У Вас є хобі, про які ми ще не знаємо? 

Так. Це йога. Взагалі знайомлячись з активними людьми часто надихаєшся їхніми справами. Хочеться одразу це спробувати. Потім щось розвиваєш, щось залишаєш. Отак і почала я займатися йогою.

Які Ви любите книги, фільми та музику?

Читаю детективи. Останні пару років вони набрали шаленої популярності, і я, можна сказати, зловила цю хвилю. Дивлюся психологічні трилери, деколи жахи. Слухаю абсолютно різну музику. Насправді у кожній течії є щось прекрасне і я його знаходжу.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Пасивного. Люблю посидіти вдома, передивитися за кілька годин цілий сезон серіалу, пограти у комп’ютерні ігри. Але деколи друзям все ж таки вдається витягти мене з дому і я цьому дуже радію.

Всі Ваші програми сповнені позитивом, тому наостанок поділіться власним рецептом гарного настрою.

Найкращий рецепт гарного настрою - це оточувати себе людьми, завжди здатними зрозуміти і підтримати. Такі люди заряджають виключно позитивом.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю