Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Вадим Слобожанский , 4 октября 2018 в 10:58

Три причини, чому фільм «ЧОРНИЙ КОЗАК» – найцікавіший проект року

Чому ЧОРНИЙ КОЗАК – найцікавіший проект року: 

1. Фільм повністю відзнятий волонтерами. Серед них:

- Режисер Владислав Чабанюк, директор державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура». Лауреат всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова» за 2005 р.

- Дахабраха - український музичний етно-гурт, організатором і художнім керівником якого є Владислав Троїцький. Назва гурту, за словами його учасників, складена зі староукраїнських слів «давати» та «брати»

- Василь Середенко – український козак, організатор та учасник походу козацької чайки «Пресвята Покрова» до Лондона;

- Наомі Умань — американська режисерка артхаусного кіно, продюсерка та візуальна художниця. Вчений-етнограф. Закінчила Каліфорнійський інститут мистецтв.

- Брати Капранови, Сашко Лірник, Піккардійська Терція – всього у проекті задіяно біля 500 активістів!

2. Виручка від проданих квитків піде на лікування поранених українських воїнів. Акція проходить за сприяння

- Combat-UA («Комбат-Юа») — волонтерської організації допомоги українським військови. Створена насамперед для роботи з військами спеціального призначення (3-м і 8-м полками та 73-м і 140-м центрами);

- «Крила Фенікса» — одна з провідних волонтерських організацій допомоги українським військовим. Займається технічним, побутовим та медичним забезпеченням, а також психологічною підтримкою.

3. ЧОРНИЙ КОЗАК – містична історія кохання, перший кадр було відзнято 25 жовтня 2008 року, і рівно через 10 років фільм виходить на екрани України.

Загрузка...
Интер - программа на неделю