Алена Че , 27 апреля 2017 в 22:09

Тетяна Буркацька: «У будь якому колективі я звикла бути лідером»

На конкурсі «Голос ІФНМУ 2017» (Івано Франківський Національний Медичний Університет) 2-е місце посіла Тетяна Буркацька. Саме з нею ми сьогодні познайомимося.

Тетяно, для початку поділіться з нами своїми враженнями від конкурсу.

Враження чудові. Чесно кажучи, не розраховувала на призове місце, оскільки нещодавно перемогла на двох конкурсах «Пісня для двох», який проходив також в університеті, та всеукраїнському конкурсі співаючих медиків «Ліра Гіпократа».

Ви займаєтеся вокалом професійно?

Насправді ніколи не займалася вокалом професійно, оскільки у нашої родини не було на це можливості. Вчилася співати самостійно за допомогою різноманітних відео-уроків. Минулого року я також брала участь у «Голосі ІФНМУ». Саме цей конкурс відкрив для мене шанс знайомства з професіоналами своєї справи. Доленосним з них було знайомсво з директором продюсерського центру «Стар тім», прекрасним педагогом, тренером конкурсу Іриною Іванівною Батюк і тоді вона запропонувала у неї займатися. До речі, в майбутньому маю намір пов’язати своє життя з творчістю.

Які пісні Ви виконуєте?

Раніше виконувала суто українські пісні, а після знайомства з Іриною Іванівною у моєму репертуарі з’явилися композиції закордонних виконавців. Одним словом, стараюся бути різноплановою.

Чи є у Вашому репертуарі пісні, написані спеціально для Вас?

Так. У моєму репертуарі є декілька пісень, написаних спеціально для мене. Поки що їх не оприлюднюю, але найближчим часом це зроблю. До речі, автором слів до однієї з них є Ірина Іванівна. Саме на цю композицію я відзняла свій дебютний відео кліп, який також побачить світ найближчим часом.

А самі Ви пробували писати пісні?

Так. У мене є друг- талановитий репер з м. Калуша Андрій Срібняк (до речі, також майбутній медик за освітою, проте навчається у Чернівцях), з яким ми разом пишемо та виконуємо пісні (він начитує куплети, я співаю приспіви).

Як Ви ставитеся до популярних нині телевізійних талант-шоу?

Взагалі ставлюся упереджено. Мені не подобається те, що в них деколи акцентують увагу не на вокальних даних учасника, а на його життєвій історії. Та, незважаючи на це, я спробувала себе у кастингу одного з талант-шоу. Чекаю результатів.

Багато вихованців «Стар тім» пробують себе у веденні культурних заходів, телевізійних та радіопрограм. Ви з їх числа?

Ні. У ролі ведучої я себе не бачу. Донедавна я взагалі не розмовляла зі сцени з публікою, просто не знала, що говорити. Та на щастя мене запросили виступити на концерті, де я мала виконати 10 пісень поспіль. Звісно, у такому разі між піснями потрібно щось казати, і я впоралася. З того часу я почуваюся більш розкутою і не боюся спілкування з публікою.

Чому Ви обрали професію лікаря?

Медицина мене завжди цікавила. Також у певний життєвий період захотілося допомагати людям. До речі, це не перша моя освіта. До вступу у медичний університет я здобула хіміко-технологічну освіту. Ще на 1-х курсах зрозуміла, що це не моє, проте закінчила з червоним дипломом. На червоний диплом навчаюсь і зараз. Інакше не можу, адже у будь-якому колективі я звикла бути лідером. До того ж, я є старостою своєї групи.

Яким лікарем Ви вийдете з університету?

Я вийду з університету з дипломом зубного техніка (простіше кажучи, колегою стоматолога). Викладачі радять по закінченні вступати на стоматологію, проте, я вважаю, третя вища освіта- для мене забагато. Та і потяг до творчості, як Ви вже зрозуміли, значно більший.

У Вас є хобі, про які ми ще не знаємо?

Так. Це спорт. Раніше займалася вільною боротьбою та футболом. Ще люблю малювати. В основному зображую пейзажі.

Які книги та фільми Ви любите?

Переважно читаю книги сучасних українських письменників. Дуже подобається творчість Люко Дашвар. На мій погляд, ця авторка правдиво описує те, що нас оточує. Нещодавно прочитала книгу Джеймса Боуена «Уличный кот по имени Боб». Дуже змістовний і повчальний твір. Дивлюся фільми, які змушують замислитися. Віддаю перевагу драмам, комедіям та популярним серед молоді серіалам.

Ви прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Активного. Переконана, що пасивний відпочинок для тих, кому лінь чимось займатися. З величезним задоволенням подорожую, ходжу у гори, співаю пісні під гітару з друзями на природі.

Тетяна Буркацька- Rise like a phoeix

Тетяна Буркацька & WH1TE GANG - Спогад (Union Records)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю