Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 17 июля 2017 в 12:25

Тетяна Андрієвська: «У кожній романтичній історії є своя родзинка»

Інколи підготовка до особистого свята може перерости у професійну діяльність. Так трапилося у житті засновниці весільного агентства «LizA» (м. Дрогобич) Тетяни Андрієвської. Саме з Тетяною ми сьогодні познайомимося.

Тетяно, розкажіть будь ласка, як було засноване агентство «LizA»?

Отримавши у новорічну ніч пропозицію одружитись від свого коханого, ми почали підготовку до нашого власного весілля. Відвідуючи весільні виставки та салони я дізналася багато нового і цікавого, що дуже захопило мене. Створення свята вдалось на славу і 27,06,2013 у день народження коханого Володимира та у річницю початку нашого кохання ми одружились. Пройшовши шлях підготовки та подолавши певні перешкоди я отримала багато досвіду саме це і надихнуло мене на те, щоб допомагати молодятам поринути у цю казку і робити так, щоб один з найважливіших днів запам’ятався їм на все життя. Так, власне, і було засноване весільне та святкове агентство «LizA».

Чому агентство має таку назву?

Назва з’явилась не одразу, я працювала та набиралась досвіду. У нашій сім’ї з’явилась донечка Єлизавета, яка автоматично стала центром нашого сімейного всесвіту. З її появою хотілось більше творити та створювати нові проекти одним з них є відкриття у грудні 2016 року фотостудії з однойменною назвою «LizA». Абревіатура «LizA» означає «Любов і закохана Атмосфера», яка панує на кожному святі, а ще Ліза Андрієвська звати нашу з чоловіком маленьку донечку, тому можна вважати, що агентство названо на честь неї.

Слід зазначити, що «ЛізА» працює над створенням весільного декору та флористики. Які відтінки найпопулярніші останнім часом?

Цього сезону у наших краях, як я це називаю, 50 відтінків фіолетового. Чомусь більшості припав до смаку саме цей колір, проте і інші відтінки у наших роботах також присутні.

А сценарії весіль Ви розробляєте?

Так. Ми можемо скласти сценарій весілля, але дуже часто цим займаються самі молодята разом з ведучим. Насправді хто, як не вони найкраще знають, що саме їм у цей день потрібно. Ми займаємось швидше координацією весілля - це підбір підрядників та контроль виконання їх роботи у весільний день згідно таймінгу, це як раз контроль сценарію свята. Дуже відповідально бути причетними до такої особливої, емоційної і зворушливої події, як весілля ... Щоразу усвідомлювати, що ми робимо щось важливе... Щось, що приносить радість іншим ...Ми допомагаємо втілити в життя мрії людей, які приходять до нас, і робимо свою роботу з величезною любов'ю, ніжністю і самовіддачею. Я глибоко переконана, що залишитись в пам'яті гарними спогадами повинно бути не тільки саме весілля, а й уся підготовка до нього. Саме тому ми створюємо максимально комфортні умови для наших молодят, щоб їм не довелося ні про що піклуватися і хвилюватися.

Яке весілля запам’яталося найбільше особисто Вам?

Важко сказати, адже у кожній романтичній історії є своя родзинка. З недавнього запам’яталося весілля Едуарда та Юлії, яке ми організовували та координували у травні. Нічим особливим воно не вирізнялося, але пара виглядала настільки гармонійно та закохано, що у цьому і не було потреби. Ще надзвичайно цікавою була вечірня виїзна церемонія на весіллі у Мар’яни та Петра, їх щирі весільні обітниці, у місячному сяйві полонили моє серце.

Ви працюєте лише на території Львівської області?

Поки що так, проте, якщо нам надійде пропозиція організувати весілля за межами області чи навіть за кордоном, обов’язково її розглянемо.

Наскільки я розумію, Ваші клієнти- це молоді пари. А чи доводилося мати справу з закоханими поважного віку?

Клієнтів поважного віку ще у нас не було, попрацювали б з такими з радістю.

А як Ви ставитеся до пар, які обходяться без весілля?

Чудово. Створення сім’ї- це у першу чергу особисте свято, тому кожна пара має відзначати його так, як вважає за потрібне.

Чи займаєтеся Ви організацією інших свят?

Так. Ми організовуємо ювілеї: продумуємо меню свята, розробляємо дизайн запрошень, флористичні композиції, фуршетні столи… Також займаємося організацією дитячих свят, проводимо різноманітні тематичні вечірки для дітей різного віку та їхніх батьків. Дуже цікавою послугою для наших клієнтів стали чоловічі букети з сала та різних смаколиків, які не залишили байдужим жодного іменинника.

Знаю, що окрім організації свят Ви займаєтеся музикою. Скажіть кілька слів про це.

Музика прийшла у моє життя ще в дитинстві, оскільки моя мама- викладач-методист вищої категорії. З ранніх літ мені прищепили любов до мистецтва, тому я і вирішила пов’язати своє життя з музикою. Після школи я вступила до Дрогобицького Музичного Училища (нині коледж) імені Василя Барвінського, яке закінчила з відзнакою. Продовжила навчання у Національній Музичній Академії імені Петра Ілліча Чайковського (м.Київ). Повернувшись до Дрогобича стала викладати гру на фортепіано у музичній школі №1. Займаюся цим і донині.

Чи може хтось з Ваших учнів похвалитися творчими успіхами?

Так. Серед моїх учнів немало лауреатів найрізноманітніших конкурсів. З усіх хочу виділити Галину Домін. Вона дуже старанно вчилася, випереджала навчальну програму, займала призові місця на численних конкурсах. Зараз Галина- студентка Музичного Коледжу імені Василя Барвінського. Щіро бажаю їй творчих успіхів.

Чи не думали Ви про те, щоб поєднувати музику з організацією свят?

Думала. Вже є декілька ідей стосовно поєднання цього, але поки що нехай вони залишаться таємницею.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю