Наталя Коваленко , 3 августа 2017 в 13:59

Тернопільські соловейки, гурт «Тріода», святкують річницю свого першого дебютного кліпу «Коли тебе нема».

Рік тому, 3 серпня, тернопільський гурт "Тріода" презентував свій перший кліп, який припав до душі не тільки прихильникам творчості гурту, але й багатьом іншим людям.

Презентація кліпу, як і самі зйомки, відбулась у Львові.

- Львів це дуже гарне місто, яке відповідає характеру цієї пісні. Чого ми маємо обирати якісь інші місця, якщо в нас є Львів, така гарна архітектура і є, що показати, - зазначає Андрій Гамбаль.

Чарівні голоси "Тріоди" в поєднанні з нічними краєвидами нічного місто не залишають байдужим.  Ніжний звук соло-гітари Володимира Оленського гармонійно накладається на картинку сюжету і зачаровує з перших акордів.

"Коли тебе нема" - ніжна та чуттєва композиція, яка передає романтичний настрій. При перегляді кліпу виникає бажання подзвонити коханій людині, обійняти її і ніколи не відпускати. Недарма відомий письменник та дослідник історії Львова, Ілько Лемко, писав: "Якщо кохати,то лише у Львові." Хлопці з гурту "Тріода" підтрверджують цей вислів.

"Тріоду" по праву кличуть "Душею українського народу", бо саме в цій роботі дійсно видно душу, яку хлопці вклали в кожний рядок, в кожну ноту, в кожний погляд.  Перший кліп гурту - це старт "Тріоди" в українському шоу-бізнесі.

Прихильники творості гурту чекають  нових шедеврів від чарівних та талановитих хлопців.

Тріода. Коли тебе нема.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю