Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 9 марта 2016 в 22:10

Зірки театру Франка Бенюк та Лазова запросили на «театральну кухню» у виставі «Зірка, або Інтоксикація Театром»

 

На минулому тижні в Національному драматичному театрі ім. І. Франка я подивилась не зовсім типову для франківців виставу «Зірка, або Інтоксикація Театром». Найбільше враження від неї – на одній сцені двоє зіркових франківців Богдан Бенюк і Поліна Лазова, котрі грають у театрі понад 20 років.

Головна героїня вистави Лорейн Бері (цього разу «Маргарита» Поліна Лазова), за задумом сценариста, - справжня прима, що переграла на сцені стільки королев, що і в житті вона граціозна пантера, коштовна «штучка».

Знаменита актриса репетирує нову роль у драмі молодого автора Брайана Сноу (Іван Залуський), паралельно ведучи боротьбу за першість з режисером вистави Реєм Малколмом (Богдан Бенюк). Глядачі потрапляють на театральну кухню, де вирують амбіції… Утім вистава, хоч доволі динамічна і незвичайна, здається, не зовсім зрозуміла глядачеві без прочитання синопсису.

Вся інтрига та уваги п'єси має триматися на з'ясуванні стосунків між двома супротивниками - актрисою і режисером. Я рада, що це був неперевершений дует Бенюк-Лазова, що вже не одну виставу демонструє чудову гру.

Вистава завершуєьтся дуетом, однак у мене залишилось враження, що режиссеру ще потрібно розставити акценти, увиразнити перший акт, щоб яскравий і безумовно цікавий балаган на сцені був більш зрозуміліший глядачеві, а такі потужні актори, як Лазова та Бенюк розкрили себе на повну силу.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю