Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 17 марта 2017 в 17:31

Тарас Тополя зустрівся з дніпровськими прихильниками

12 березня у книгарні «Є» (м. Дніпро) відбулася зустріч з лідером гурту «Антитіла» Тарасом Тополею. Говорили на різні теми. З найцікавішими питаннями та відповідями на думку нашого видання пропонуємо ознайомитися прямо зараз.

Тарасе, скажіть будь ласка, чи виступаєте Ви зараз у Росії?

Ні. До 2013-го року, як і багато українських виконавців, прагнули туди: їздили з концертами, брали участь у фестивалях, "Наше Радіо" взяло наші пісні в ротацію, трималися в Топо в чарті "Чартова дюжина". Але з початком Майдану, а згодом війни, ми закрили для себе цю сторінку.

А чи їздили Ви з концертами на окуповані території України?

З концертами на окуповані територї не їздили, нас там, скоріше за все, одразу б кинули "на підвал". На окупованих територіях тримають владу сепаратисти під управлінням кураторів із Москви, нам там немає що робити.

Як Ви ставитеся до нещодавно прийнятого закону «Про квоти на українську музику в ефірі»? Чи не вважаєте, що замалий відсоток?

Вважаю, що все повинно відбуватися поступово. Давно не секрет, що медіа-холдінги в нашій країні приватні і, ясна річ, ніхто не хоче втрачати свої рейтинги. Добре, що, незважаючи на це, Нацраді з питань телебачення і радіомовлення і керівництву цих холдингів все ж таки вдалося знайти компроміс. Вірю, з часом буде з’являтися все більше і більше якісної української музики, люди хотітимуть її чути і відсоток збільшиться. До речі, саме так було з дублюванням фільмів українською мовою.

Зараз проходить Ваш тур містами України в підтримку альбому «Сонце». У Де приймали найкраще?

Насправді буде некоректно виділити одне чи кілька міст, адже всюди своя неповторна атмосфера. Екскурсії нам ніхто не влаштовує. Зазвичай ми приїжджаємо, виступаємо і їдемо далі. Тому "судимо" місто лише по реакції людей на концертах. А вона хороша і світла всюди.

Відомо, що після туру Україною плануються концерти у США. Чи будуть вони чимось відрізнятися?

Зараз важко сказати. Щоб це зрозуміти, треба спочатку відіграти хоча б один концерт в рамках туру в США. Звісно, перш за все будемо виконувати пісні з альбому «Сонце». Потім, певно, зіграємо щось з добре відомого, адже далеко не всі ті пісні, що в Україні давно полюбилися людям, дійшли до Америки.

Чи вдається Вам висипатися, нормально харчуватися, приділяти увагу дітям, маючи такий щільний графік?

Висипатися вдається далеко не завжди, з харчуванням, на щастя, проблем немає. Поки в турі, то дітей бачу пізно вночі, а вони мене не бачать, бо сплять. Але я не жаліюся, адже є люди, яким ще важче. Як Ви знаєте,значна частина українців роками на заробітках закордоном, так от вони взагалі практично не бувають з родинами. І це трагедія.

Чи берете Ви участь у написанні пісень своєї дружини Альоші?

Ні. Тоді на дітей зовсім не залишиться часу

Що Вам дає публічність?

Можливість ділитися своєю творчістю з широкою аудиторією.

У Вас багато друзів серед «зірок» шоу-бізнесу?

Ні. Я з багатьма спілкуюся під час різноманітних творчих заходів. Спеціально ходити на тусовки шкода часу. Краще замість них провести вільну хвилину з родиною.

Наскільки близько Ви були знайомі з Кузьмою і чому вирішили переспівати його пісню «Люди, як кораблі»?

З Кузьмою не був близько знайомий. Перетинався з ним на різноманітних фестивалях та у проекті «Шанс». Натомість добре знаю і люблю його творчість, слухаю з дитинства. Пісню «Люди, як кораблі» вважаю філософською та досі актуальною. Саме тому вона заслуговує на друге життя.

Коли Ви написали свою першу пісню?

Свою першу пісню я написав у 6 років. У той час я гостював у двоюрідного брата, який слухав «ДДТ» і «Кино». Під впливом цих гуртів я написав щось про «Пачку Примы», з якою день проходить вдало. Родичі з того сміялися, а мені було образливо. Більш свідомі пісні я почав писати десь з 10 років.

Наша зустріч відбувається у книгарні, тому буде доречно запитати Вас про улюблену книгу?

Моя улюблена книга- роман Віктора Гюго «Отверженные». В ньому описуються людські долі, цікаві характери, ситуації, вчинки. Людська природа не змінилася.

А своїм дітям Ви читаєте книги?

Молодшому синові ще не читаю. Він для того замалий. А старшому читаю казки, які він обирає.

І наостанок побажайте щось усім присутнім.

Бажаю всім бути щасливими у своїй справі, у сім’ї. Досягти успіху.

Антитіла - Сонце / Full Album Song

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю