Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 6 апреля 2017 в 11:45

СВІТЛО І ТІНЬ У НОВОМУ КЛІПІ ГРУПИ NAVKOLO KOLA

Гурт Navkolo Kola презентує новий кліп на пісню «Світла і Темна». Композиція увійшла до дебютного альбому «Океан», реліз якого відбувся у вересні минулого року.

За екранізацію пісні взявся продакшн Master Film на чолі з продюсером Антоном Резніченко. Ідея відео і режисура належить Анастасії Ковальчук, яка раніше співпрацювала з такими виконавцями, як Правиця, Альоша і Phonique.

Головна мета кліпу - поглибити зміст пісні. Показати субособистості, які живуть в людині і їх взаємодію. Це парад світлих і темних планет у внутрішньому Всесвіті кожного з нас. І не завжди Світло святкує перемогу, Тінь теж проявляється в нас час від часу, особливо в найскладніші часи. Прийняти себе у всіх станах - ось вихід із Темряви і пряма дорога до Світла.

Для реалізаціі змісту пісні було обрано колажну стилістику у театральній і сюреалістичній формах. Співачка гурту знята в кліпі в більше ніж 10 образах, які були підібрані на основі нових колекцій від українских дизайнерів і брендів одягу: UBERLove, J.Perekriostova, Ivan Fotesko, Helena Romanova.

Наприкінці січня цього року гурт Navkolo Kola представили свій дебютний кліп на пісню «Так і Живу». В творчих планах на найближчий час - екранізація ще однієї пісні з альбому «Океан» і початок роботи над другим альбомом.

Navkolo Kola - Світла і Темна (Official video)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю