Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 5 апреля 2017 в 10:46

Світлана Земба: «Мені цікаво спілкуватися з тими, хто ще не став відомими»

Мешканців Тернополя і області щовечора знайомить з цікавими людьми, надає безліч пізнавальної та корисної інформації на різні теми та розважає якісною українською музикою молодіжне радіо «Лад». Сьогодні ми познайомимося з журналісткою цієї радіостанції Світланою Зембою.

Світлано, для початку розкажіть, будь ласка, як у Вашому житті з’явилася журналістика?

Ще в 11-му класі мені на очі потрапила стаття про гурт «Бумбокс» у львівській газеті «Поступ». Мене зацікавило це видання, зокрема рубрика про культуру. Часто уявляла себе на місці журналіста. І от, коли прийшов час обирати майбутню професію, я не роздумуючи подала документи у Галицький Інститут імені В’ячеслава Чорновола. Роки, проведені у цьому ВНЗ, згадую тільки з приємністю. Викладання усіх дисциплін там велося на дуже професійному рівні. Але нажаль, провчилася я там лише 2 роки. Через певні реформи у державі його закрили і нас перевели до іншого ВНЗ на факультет «Міжнародного бізнесу та менеджменту». Та, незважаючи на все це, як Ви вже зрозуміли, журналістику я не покинула.

Інтерв’ю з ким Вам найбільше запам’яталося?

Я намагаюся нікого не виділяти, оскільки вважаю, що кожна людина по-своєму яскрава й неповторна. Натомість зазначу, що мені цікаво спілкуватися з тими, хто ще не став відомими, відкривати їх для себе і для слухачів. До того ж, такі люди, на мою думку, найбільше потребують підтримки ЗМІ.

Вашими гостями обов’язково мають бути мешканці Тернопілля?

Не обов’язково. Гостями моїх програм були мешканці різних міст України і не тільки. Ось, приміром, нещодавно познайомилася з гуртом із Дніпра «Vetka» та гуртом зі Львова «Гримить». Було приємно представити їх мешканцям нашого краю.

Вашими гостями найчастіше є творчі особистості. А Ви маєте відношення до музики чи поезії?

У підлітковому віці під впливом першого кохання писала вірші, проте зараз душа до цього не лежить. Деякий час професійно займалася вокалом, але на сцені також себе не бачу.

Ви пробували себе в друкованій чи тележурналістиці?

У моєму житті був період, коли я звільнилася з радіо з метою змінити обстановку і спробувати щось нове. Тоді я випадково натрапила на оголошення про те, що один з тернопільських глянцевих журналів шукає працівників. Я зателефонувала за вказаним номером і вже за годину прийшла на співбесіду, яку пройшла успішно. Спочатку працювала у відділі реклами, потім помічником керівника видання. Але все ж таки верх «взяла» журналістика. Я почала писати статті, різні за жанром і тематикою. Хочу додати, що і на радіостанції, а також в журналі мені дуже пощастило з керівництвом. Користуючись нагодою, щиро дякую своїм керівникам за професійний і творчий розвиток.

У Вас є хобі?

Так, звісно. Моє хобі - це вдосконалення себе як у фізичному, так і в духовному напрямку. Активно цікавлюся психологією, медициною, спортом.

До кого Ви в першу чергу звертаєтеся за порадою?

В першу чергу звертаюся за порадою до батька. Він не має жодного відношення до того, чим я займаюся, проте є людиною мудрою та ерудованою.

Які любите книги та фільми?

Як Ви вже зрозуміли, читаю літературу з психології, саморозвитку, а також дуже люблю автобіографічні книги. З фільмів раніше віддавала перевагу містиці та жахам, ну а зараз це комедії. Також з величезним задоволенням відвідую театр, різноманітні виставки та інші цікаві творчі заходи.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Все залежить від настрою. Іноді хочеться весело провести час з друзями, іноді- залишитися наодинці з власними думками.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю