Алена Че , 27 августа 2017 в 10:39

Світлана Наконечна: «Долаючи труднощі ми відкриваємо себе з іншого боку»

Журналістку та ведучу весіль Світлану Наконечну знають не лише у Тернополі, де вона живе і працює, а і за його межами. Саме зі Світланою ми сьогодні познайомимося.

Світлано, для початку розкажіть, будь ласка, з чого почалася Ваша творча діяльність?

Потяг до сцени у мене та у моєї сестри Лесі був з дитинства. У дитячому садку, у школі, а потім і у навчальному закладі ми постійно виступали на різноманітних творчих заходах, брали участь у їх організації. Професію обрали відповідну- актор театру і кіно. Та згодом зрозуміли, що акторська майстерність- це не лише гра, це й можливість правильно донести інформацію.

І вирішили спробувати себе на телебаченні?

Саме так. Ще під час навчання ми пробували себе у веденні ранкового шоу на одному з місцевих телеканалів. Пізніше потрапили до телекомпанії « TV-4». Спочатку також планували вести ранкове шоу, але цей проект так і залишився «пілотним», і ми почали розвивати себе у журналістиці.

Складно було опановувати зовсім незнайомий вид діяльності?

Так. Було нелегко, оскільки журналістської освіти я не маю. Мене дивувало, як колеги можуть знімати по 3-4 сюжети на день. Та з часом почала їздити на різні тренінги і семінари по навчанні з журналістики і адаптувалися до роботи. Зрозуміла, долаючи труднощі зможу відкрити у собі нові можливості, здобути цікаві знання.

Зараз Ви маєте авторські проекти. Скажіть про них кілька слів.

Разом з Лесею ми започаткували проект «Етикетка». З дитинства цікавилися нормами етикету і вирішили ділитися знаннями з телеглядачами. Нові випуски програми вийдуть уже цієї осені. Нещодавно мені довірили щорічний проект «Файне місто», який показує гостям Тернополя всі його красоти.

Окрім роботи на телебаченні Ви працюєте ведучою весіль та виїзних церемоній. Як почали цим займатися?

Якось нас з Лесею запросили на фотосесію, для якої були потрібні сестри-близнючки. Познайомившись з нами ближче, фотограф Юлія Верста запропонувала нам спробувати себе у весільній сфері, і розповіла про нас своїй знайомі яка і запросила нас провести її весілля. Отак все і закрутилося.

Весілля у якому стилі Вам зазвичай доводиться вести?

Особисто мені найбільше до вподоби, так би мовити, камерні весілля, які проходять у спокійній обстановці, і, на які запрошена невелика кількість людей, але зазвичай я веду весілля у європейському стилі. Від суто традиційних весіль відмовляюся, оскільки вважаю, що від надуманих стереотипів потрібно відходити.

Ви працюєте тільки в межах Тернополя?

Ні. Я працюю також у Львові, Чернівцях, Івано-Франківську та інших містах західної України. Не бачу потреби зосереджуватись лише на одному місті, адже моя робота залежить від потреб клієнтів. Якщо я комусь цікава за рамками Тернополя то чому б і ні.

Чи хотіли б переїхати у більше місто на постійне місце проживання ?

Ні. Я дуже люблю Тернопіль і мені тут цілком комфортно жити і розвиватися. Проте брати участь у цікавому творчому проекті в іншому місті, я би з радістю погодилась, а от переїхати на постійне проживання,наразі, не бажаю.

У Вас є хобі?

Так. Я навчаю всіх охочих правильно вимовляти звуки. Під час навчання дуже любила заняття зі сценічної мови, за що дуже дякую своєму викладачеві Ігорю Кусяку. Сама викладати почала зовсім недавно. Якось знайома попросила з нею позайматися, пізніше завдяки «ланцюговій реакції» про мене, як про викладача, стали дізнаватися. Власної студії поки що не маю, але у майбутньому все можливо. Раніше захоплювалася бойовим мистецтвом, бачила у цьому певну творчість, але, як відомо, при захопленні бойовими мистецтвами не обійтися без гематом, а у моїй роботі це, як Ви розумієте, неприпустимо. Саме тому це довелося лишити. Зараз, щоб тримати себе у гарній формі, бігаю та займаюся у тренажерному залі.

Які Ви любите книги та фільми?

Читаю в основному твори літературних класиків, з задоволенням перечитую Бальзака, Стендаля та багатьох інших. Дивлюся фантастику, історичні драми та серіали. Дуже подобається «Гра престолів». У цьому серіалі можна зустріти дуже різних за типажем акторів. Мені, як актрисі, це дуже цікаво.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Не повірите, але нещодавно я ставила собі це питання. Завжди думала, що люблю виключно активний відпочинок, але згодом зрозуміла, що є певна користь і від пасивного.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю