Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Freedom_Event_Hall , 7 октября 2017 в 14:21

«єСвоє» – соціальна мережа по-українськи

 «єСвоє» – втілення глобальної концепції «життя в інтернеті». Та і справді, можливостей у користувачів безліч! Створивши свій обліковий запис, кожен може поринути у атмосферу рідної домівки, де можливо все! Тут вам і друзі з приємним спілкуванням, і ведення бізнесу, і пошук партнерів для будь-якого старт-апу, і Інтернет-магазин, і, навіть, парковка – у «єСвоє» ще й не таке знайдеш! Ви також можете створити зі своєї сторінки персональний чи робочий веб-сайт для популяризації власного імені чи бізнесу.

Зручний та унікальний інтерфейс прискорить та покращить продуктивність вашої роботи або ж відпочинку у соціальній мережі. Також, спеціально для вас, розробники додадуть якісний та легальний музичний контент, який ви зможете прослуховувати у зручному для вас порядку (створюючи власні плейлисти).

В «єСвоє» проходить все життя земної людини. З ранку до вечора, з вечора до ранку кожен користувач знайде собі заняття до душі та проведе час з гарним настроєм та вдалим результатом, буть то спілкування з коханою людиною, однодумцем, другом, чи то пошук роботи, чи граючи у цікаві ігри та прослуховуючи улюблену музику.

З 29 вересня 2017 року бета-версія нової соціальної мережі «єСвоє» у відкритому доступі для всіх новаторів та експериментаторів, з кожним днем кількість зареєстрованих користувачів росте з шаленою кількістю

Це тільки початок! Найкраще попереду!

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю