Вадим Слобожанский , 15 марта 2015 в 07:49

Став відомим третій трейлер фільму “Незламна” – найочікуванішого вітчизняного релізу 2015 року.

Сюжет картини ґрунтується на реальних подіях: в його основі доля легендарної українки Людмили Павличенко, яка стала найрезультативнішою жінкою-снайпером в історії.

- у зйомках масових сцен брали участь понад дві з половиною тисячі дорослих і близько сотні дітей;

- у штольнях Кам’янця-Подільського було збудовано ціле місто із діючою інфраструктурою;

комп’ютерна графіка у фільмі настільки складна, що для створення лише однієї секунди сцени - - зі спецефектами вашому домашньому комп’ютеру знадобилося б понад півтора місяці безперервної роботи;

- заявлений бюджет фільму становить 5 000 000 доларів.

Але детальне відтворення театру воєнних дій зовсім не стало самоціллю: Друга Світова показана в картині правдиво та жорстко. 

“Війна – це бруд, смерть і виклик людському існуванню. Це неправильно. Нічого не можна вирішити війною та силою. Людей треба рятувати”, – каже режисер стрічки Сергій Мокрицький. 

“Наше кіно – антивоєнне за своєю суттю”, – коментує продюсер картини Єгор Олесов.

Людмила Павличенко стала легендою не тільки на фронті, борючись пліч-о-пліч із чоловіками, але й поза полем бою. Своїм виступом у Чикаго вона суттєво вплинула на рішення про відкриття другого фронту.

“Вона була немов антична скульптура – красива, вишукана та потужна. За фотографіями, книжками, вчинками й життєвими нюансами я намагалася зрозуміти її особистість і характер. Зіграти її так, щоб повірив глядач”. Юлія Пересильд про Людмилу Павличенко

“НЕЗЛАМНА” – це ще й розповідь про важку долю всіх жінок на війні. “Дівчатам не місце на війні. Вони мають цілувати, народжувати дітей, готувати на кухні яєчню, але не воювати”, – переконаний Сергій Мокрицький. Сподіваємося, що й глядачі дійдуть такого самого висновку.

Над фільмом працювала інтернаціональна команда. Значна частина акторів і знімальної групи – українці, також у створенні картини брали участь спеціалісти й актори ще 17-ти національностей, зокрема – новозеландці, китайці, індійці, мексиканці та корейці. Доля легендарної українки, яка стала найкращим снайпером в історії, спромоглася об’єднати всіх цих людей спільною метою: ще раз нагадати всім про те, що війна – це неприпустимо й необхідно зробити все можливе, щоб такі події більше ніколи не повторилися.

“НЕЗЛАМНА важлива тому, що це фільм про війну, а будь-який фільм про війну – це перш за все фільм про мир”. Євген Гальперін, композитор

Фото звезд и знаменитостей, Фильмы, клипы, кинокартины, Кинопремьеры, новые фильмы

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю