Пресс-служба Киев Дизайн Клуба , 17 октября 2015 в 00:33

Старує Закарпатський еко-арт проект GREEN LIFE

Головна ідея пленеру «GREEN LIFE» – крізь призму сучасного українського мистецтва, об’єднавши три покоління митців, показати важливість створення нових екологічних та енергозберігаючих проектів, продемонструвати великий інтелектуальний потенціал нашої країни та звернути увагу на відновлення чистоти Карпат, які називають «легенями Європи».

Для проведення пленеру обрано тихий та мальовничий куточок Західної України з унікальною природою та цілющими ресурсами – Шаян.

Організатор арт-проекту – LIGHT ART FOUNDATION

Організаційний партнер - Sky Art Foundation

Генеральний страховий партнер – компанія Utico – www.utico.ua

Всесвітній фонд природи WWF в Україні - wwf.panda.org/ukraine/

Арт-партнер – фарби "Академія" - www.academy-paints.com

Із 15 до 23 жовтня у містечку Шаян на Закарпатті розпочався соціальний арт-пленер – «GREEN LIFE». Його учасниками стали відомі українські художники – Віктор Рижих, Микола Маценко, Віктор Сидоренко, Олена Рижих, Ігор Гусев, Володимир Подлевський, Юрій Коваль, Анна Міронова, Юрій Пікуль, Артем Волокітін, Тетяна Маліновська, Юрій Мусатов, Антон Логов, Ніна Мурашкіна, Саша Корбан, Марія Кривопішина, Олексій Іванюк та інші.

Фіналом пленеру стане презентація картин 22 жовтня в Мукачівському замку. А на початку грудня в Києві буде проведена мультимедійна презентація каталогу проекту та документального фільму «GREEN LIFE» та організована велика виставка картин в одній із відомих галерей або музеї.

У каталозі, який вийде по завершенні проекту, буде опубліковано фото-архів про роботу художників та місце, де проходила унікальна арт-подія.

Куратори проекту:

Дмитро Струк - 068-352-17-05

Владислав Тузов - 067-238-99-92

Проект здійснюється за підтримки «Інституту проблем сучасного мистецтва»

Фото звезд и знаменитостей, Вечеринки, пати, тусы, тусовки, Красивые фото, картина, визуальное произведение, Фото красивых, интересных людей, встречи, мероприятия, галерея, Дмитро Струк

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю