Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 11 августа 2017 в 11:12

Співачка КiRA MAZUR продає бізнес, щоб поринути у містику і викупити свій час

KiRA MAZUR – українська виконавиця і автор, яка у своїй творчості намагається всіляко обійти будь-які жанрові або стилістичні обмеження, не перестає вражати і своїми відео роботами.

Днями співачка представила містичний кліп на нову пісню «VITEROK», яка вже з перших днів жваво почала набирати перегляди у соціальних мережах. Нагадаємо, що фантастичний кліп Кіри на дебютну пісню «Карі очі» в перший же день увірвався в топ YouTube!

Цього разу, містичний сюжет втілює ідею про внутрішніх демонів, що потроху, але впевнено вириваються з глибин несвідомого і опановують особистість. «Я щаслива представити роботу, в якій є все, що мені хотілося б на даний момент вам показати... Вперше вийшов кліп, де я повністю відповідала своїй суті, як мені здається. Я не грала, а відчувала і була собою. Це я! Я справжня, зі своєю музикою і баченням», - щиро зізналася Кіра.

Зйомки відбувалися піді Львовом, поблизу туристичного комплексу. Тому перевіряти акторів на правдоподібність довелося українським та іноземним туристам, яких раз за разом лякали мальовничі демонічні створіння, що блукали лісом та біля озера. Але обійшлося без конфліктів, відпочиваючі поставилися з розумінням і гумором, а на вечерю вже прямували та бубоніли під ніс «...тихий вечірок, грає вітероооок ...».

Режисером кліпу став молодий і талановитий Сергій Сакаль – кліпмейкер, музикант і ді-джей, до цього моменту відео роботи його були в більш «чоловічому» стилі – «Какао белого цвета» Поліграф ШарікOFF (Сергій Пархоменко) і ін.

Захоплення творчістю Кіри почалося з пісні «Ти милий». «Мене зацікавив особливий стиль співу і подача. Коли я вперше почув «VITEROK», в моїй голові практично відразу виникли містичні образи. Пісня, на мій погляд, явно несла в собі якусь казкову атмосферу. Я закрив очі, прислухався до своїх відчуттів, почав фантазувати і, звичайно ж, відразу опинився у лісі. У мене дуже творча сім'я: музиканти, дизайнери, стилісти, всі одноголосно зійшлися на відчуттях містики, а сестра – професійна танцівниця і хореограф з великим стажем роботи в різних зйомках з багатьма українськими зірками – відразу захотіла поставити хореографію на цю пісню.Так поступово у мене народилися і дивні лісові персонажі, і загальна стилістика образів, і історія. Ну, і оскільки містика дуже близька до казки, мені захотілося відобразити в цій історії вічну тему боротьби добра зі злом. І, звичайно ж, добро повинно було в кінці перемогти!», – поділився своїми враженнями режисер.

На презентації кліпу KiRA MAZUR відразу ж заявила про роботу над новим відео проектом, який давно хотіла зняти на пісню «Я би», очікувану фанатами, адже до цього її можна було почути тільки в живому виконанні на концертах співачки. «Пісня пройшла якийсь етап реінкарнації під чуйним керівництвом відомого вже українського продюсера і набула більш рокові відтінки», - відкрила секрети Кіра.

Експерименти в творчості та із власним образом для KіRA MAZUR щоденний процес. Її вважають однією з найбільш еклектичних українських виконавиць, яка дуже гармонійно поєднує в своїй творчості і фолк і діп-хаус, реггі, рок та мрійливі нотки соулу, що створює особливий, на здивування, гармонійний стиль, що довершує нестандартна манера виконання.

А ось змішувати рід діяльності виявилося складніше. Цього літа Кіра остаточно вирішила, що в пріоритеті творчість. В якійсь мірі підводним камінням на її шляху і, на її жаль, став результат великих старань і довгих років – музична школа Jam-Session, яку співачка зважилася виставити на продаж.

«Сім років тому, з парою тисяч гривень, старим синтезатором батька і безмірним ентузіазмом за душею я відкрила Jam-Session. Але тепер знайшла для себе щось більш близьке – сцену. Музична школа була скоріше способом хоч якось оформити любов до музики, не маючи ще тоді іншої можливості. У свій час я навчилася поєднувати бізнес з творчістю. Але зараз зрозуміла, що в мистецтво, як і в любов, потрібно або кидатися з головою, або навіть не мочити ніг. Зараз це забирає невиправдану кількість часу. Сподіваюся, продаж школи комусь, хто має можливість удосконалити її, стало новим етапом в її розвитку і полегшенням для мене».

Співачка живе в скаженому ритмі: тільки за останні місяці встигли відгриміти кілька сольних концертів, презентація в фан-зонах Євробачення-2017, випустити проникливий сингл «Сон», зняти кліп «VITEROK», виступити практично на всіх провідних літніх фестивалях, включаючи «Білі ночі» і наймасштабніший східний фестиваль MRPL2017. Найближчим часом KiRA MAZUR можна буде почути на масштабному фесті WOODSTOCK Ukraine і як спеціального гостя в Національному проекті «УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ / UKRAINIAN SONG PROJECT» на Arena Lviv.

Далі – більше, за планом робота над новим кліпом і випуск українського альбому, а там вже не за горами і вихід французького. Нагадаємо, що Кіра розвиває музичну діяльність в двох країнах, Україні та Франції спільно з продюсерським центром володаря «Grammy» Kerredine Soltani (Керрадіном Солтані – французький продюсер і автор світових хітів ZAZ, Kendji Girac, TAL) «Les Mecs d'Oberkampf».

На початку кар'єри Кіра пройшла всі кола пекла просування себе як виконавця: це і тривалі спроби достукатися до радіостанцій, і пошук фінансування, і багато інших, «радощів» творчої реалізації з якими стикаються молоді виконавці. За словами співачки, тільки нерви в кулаку і повна самовіддача гарантують зрушення з «я вмію співати» до «мене слухають».

«Самостійний співак – в більшій мірі ще й сам собі менеджер і сам собі продюсер. Якщо хочеш просто писати і співати, навряд чи твоя публіка буде більше парочки друзів і мами. Ось такі вони реалії, інших у нас немає. Тільки в моєму випадку матеріальні засоби не ключова мета, а необхідний атрибут самого шляху. Я просто прагну до того, щоб мене почули і саме улюблена справа приносила прибуток. Хіба не ідеальний розклад для творчої особистості? Не хочу говорити гучних слів про те, що більше ніколи не стану зраджувати музиці з іншою роботою. Просто вважаю корисним потурати своїм мріям, а далі будь, що буде, розберуся».

А поки KiRA MAZUR на повну потурає своїм мріям, стрімко набираючи оберти в музичному просторі, слухач із цікавістю чекає, чим же його будуть дивувати далі.

Прем'єра! KiRA MAZUR «VITEROK»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю