Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 30 июня 2017 в 09:26

Спільна пісня «Останні ночі без тебе» від гурту «Тінь сонця» та Христини Панасюк

Нещодавно співачка Христина Панасюк і гурт «Тінь сонця» презентували спільну пісню «Останні ночі без тебе». Про те, хто її автор, дізнаємося прямо зараз від Христини. Заодно і ближче з нею познайомимося.

Христино, скажіть будь ласка, хто автор пісні «Останні ночі без тебе»?

Цю пісню написав лідер гурту «Тінь сонця» Сергій Василюк. Надзвичайно приємно, що саме мені запропонували виконати її разом з групою. На мій погляд, пісня вдала. Музиканти «Тінь сонця», як завжди, професійно підійшли до роботи.

Чи буде мати продовження Ваша співпраця з «Тінь сонця»?

Співпраця, можна сказати, продовжується, оскільки разом ми беремо участь у різноманітних фестивалях, виконуємо нашу пісню. Чи будемо ще записувати спільні пісні, не знаю. Час покаже.

Над чим Ви зараз працюєте?

Працюю над двома новими піснями, планую презентувати їх цього літа. Одна з них про літо, друга- про дружбу і взаємодопомогу.

Відомо, що Ви активно займаєтеся волонтерською діяльністю. Розкажіть, з чого все почалося?

Моя волонтерська діяльність почалася разом з військовими діями в Україні. Я стала долучатися до різних благодійних організацій. Просто не могла й не можу стояти осторонь, коли відбирають наші землі. Ми, українці, як відомо, народ мирний. Чужого нам не треба, але своє відстояти мусимо. Пізніше зрозуміла, що можу допомагати не лише як волонтер, а в першу чергу, як музикант, тому почала їздити з піснями під гітару на схід.

Побутує думка, що зараз концерти не потрібні. Що Ви на це скажете?

По-перше, концерти, які я даю на сході та у військових шпиталях, є не розважальними, а благодійними. По-друге, вони потрібні нашим воїнам та місцевим жителям тих країв. Бачу це по очах людей, перед якими виступаю. Не маю нічого проти і культурних заходів на мирних територіях країни. Головне, щоб ті, хто їх відвідує, і організовує, не забували про тих, хто захищає нашу Батьківщину і робили свій максимум заради перемоги!

Як у Ваше життя прийшла музика?

Музикою я займаюся з 6 років. Саме тоді батьки записали мене до музичної школи. Навчаючись там по класу фортепіано, я зрозуміла, що хочу бути музикантом, і продовжила навчання у Рівненському Музичному Училищі. Окрім фортепіано я ще граю на гітарі. До речі, саме під гітару я виконую свої пісні на концертах.

З якого віку Ви пишете пісні?

Пишу з 13 років. Спочатку, як у всіх дівчат, були пісні про кохання, потім стали з’являтися і на соціальну тематику.

Чи є написані Вами пісні у репертуарі інших виконавців?

Так. «Білі лебеді» написали і виконали спільно з рівненським гуртом «Не вічні». Також є дуетна пісня «Я не втомився» з лідером гурту «Моторола» Сергієм Присяжним,та пісня «Ні війні» записана спільно з гуртом Механічний Апельсин .Все це безумовно надзвичайно приємно.

У Вас є хобі, не пов’язані з музикою?

Так. У вільний час я фотографую. Знімаю суто для себе. Ще люблю готувати, проте не вважаю це серйозним захопленням, оскільки більшості жінок любов до кулінарії притаманна.

Які Ви любите книги та фільми?

Читаю твори Шекспіра, поезію Асадова, вітчизняних авторів та багато іншого. Дивлюся історичні фільми і знову ж таки, як більшість жінок, мелодрами.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Останнім часом у мене активна концертна діяльність, тому зазвичай я обираю спокійний відпочинок у затишному колі рідних та близьких.

Тінь Сонця та Христина Панасюк - Останні ночі без тебе

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю