Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 6 марта 2017 в 12:47

Софія Василишин перемогла на конкурсі «Grand music vocal battle»

На конкурсі «Grand music vocal battle», що нещодавно проходив у Львові, у віковій категорії від 10 до 13 років здобула перемогу 12-річна вихованка продюсерського центру «Brava production» (керівник Борислава Білоцерківська) Софія Василишин з Миколаївського району (Львівська область). Саме з нею ми сьогодні познайомимося.

Софіє, для початку поділіться з нами своїми враженнями від конкурсу?

Враження хороші. На конкурсі я почула багато сильних вокалістів різного віку. Не стала виключенням і моя категорія. З усіма учасниками було цікаво змагатися.

Ви продовжуєте підтримувати зв’язок з учасниками конкурсу?

Так. Я продовжую спілкуватися з Діаною Горбяк, Вікторією Гарапцьо та Катериною Заремською. Дівчата виступали у моїй віковій категорії.

Як давно Ви займаєтеся вокалом?

Співаю я з 3-х років. Постійно беру участь у різноманітних конкурсах. Минулого року на одному з конкурсів познайомилася зі співачкою та автором пісень Бориславою Білоцерківською. Відтоді займаюся вокалом у продюсерському центрі «Brava production», керівником якого вона є.

Які пісні Ви виконуєте?

Виконую пісні з репертуару українських виконавців. Також є одна грузинська і англійська. Спеціально для мене написаних пісень ще немає, проте, гадаю, вони з’являться найближчим часом.

Ви би хотіли заспівати дуетом з кимось з «зірок» шоу-бізнесу?

Звичайно. Я би хотіла заспівати з Тіною Кароль, Потапом і Монатіком. Мені дуже подобається їхня творчість.

Виконавці, яких Ви назвали, є «зірковими» тренерами відомого вокального телешоу. А як Ви ставитеся до таких проектів?

Позитивно. Мрію взяти у них участь. До речі, на одному з конкурсів познайомилася з переможницею 3-го сезону «Голосу. Діти» Еліною Іващенко. З нею було дуже приємно спілкуватися.

У Вас є хобі окрім вокалу?

Так. Воно також пов’язане з музикою. Я відвідую музичну школу, де опановую гру на скрипці та бандурі.

Які Ви любите книги та фільми?

Фільми, чесно кажучи, не дивлюся. Віддаю перевагу книгам. Читаю зазвичай фентезі. Улюблена книга «Гаррі Поттер». Також нещодавно прочитала «Маленькі жінки», почерпнула звідти багато корисного і цікавого.

Як проходить Ваше шкільне життя?

Нормально. Я зараз у 7-му класі. Навчаюся, чесно кажучи, на достатньому рівні, проте працюю над тим, щоб покращити свої оцінки. Улюблені предмети- фізкультура, трудове навчання і, звісно, музика. Окрім навчання я беру активну участь у творчому житті школи, виступаю на всіх шкільних концертах.

Софія Василишин - Нашим героям

Софія Василишин - Happy Day

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю