Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Вадим Слобожанский , 25 декабря 2017 в 14:45

«Сінема Сіті» запрошує на показ мультфільму «НАЙВЕЛИЧНІШИЙ ШОУМЕН»!

Фінеас Тейлор Барнум завжди мріяв увійти до історії, але всі його заняття не приносили йому задоволення. І коли, здавалося, весь світ обернувся проти нього, він вирішує піти за своєю мрією. Барнум створює захоплюючу виставу-сенсацію, яка започаткувала світовий шоу-бізнес. 

Окрім цього, до новорічних свят київський кінотеатр «Сінема Сіті» підготував для глядачів подарунок – новий зал з технологією 4DX на 84 місця. Це другий зал у столиці, який пропонує перегляд кіно в інтерактивному форматі.

Незважаючи на те що технологія відносно молода, новий формат кіно припав до душі активним глядачам по всьому світу – армія його прихильників нараховує понад 40 мільйонів кіноманів.

4DX забезпечує глядачам ефект повної присутності в кінокартині. Глядач рухається зі швидкістю і в такт перегонам і вихорам, відчуває запахи й пориви вітру, його огортає туман та засліплює блискавка. Це не просто кіно – це атракціон. 

Технологію 4DX було створено південнокорейською компанією CJ 4DPLEX, яка донедавна спеціалізувалася на виробництві атракціонів «віртуальної реальності» у парках розваг. Розширюючи сфери впливу, компанія почала співробітництво з кінотеатрами та запропонувала їм новий формат демонстрації фільмів. Сьогодні CJ 4DPLEX облаштовує технологією 4DX кінотеатри в 47 країнах світу . Щороку понад 30 видовищних фільмів випускаються у форматі 4DX. Для кожного з них створюється спеціальна доріжка ефектів, що дозволяє глядачеві максимально поринути в події на екрані й відчути себе кіногероєм.

Головною рушійною силою в залі є крісла, які не тільки переміщуються по вертикалі, горизонталі, нахиляються ліворуч та праворуч, але ще й вібрують та навіть лоскочуть. Це досягається за допомогою механізмів, які встановлені в платформах для крісел, а також у конструкції самих крісел.

Пориви вітру забезпечуються спеціальними вентиляторами, а дим, туман та пара – машинами-генераторами. Для імітації блискавок та світлових спалахів працюють стробоскопи. Дощ, сніг та мильні бульбашки – це також частина ефектів, які передбачає технологія 4DX. Під час перегляду фільму присутні навіть запахи – їх у новому залі «Сінема Сіті» десять, зокрема запах лугових квітів, морського бризу, пороху, смаженого м’яса та дощової свіжості.

4DX – це складна система механізмів під керуванням центрального контролера.

Для досягнення ідеальної якості зображення зал 4DХ кінотеатру «Сінема Сіті» оснащено проектором Barco DP4K-32B з роздільною здатністю 4K та екраном Clarus XC з новою технологією d-гладкого покриття 4-го покоління, які разом забезпечують максимальну яскравість і приголомшливу передачу кольору.

4DX – це більше, ніж кіно!

Оригінальна назва: THE GREATEST SHOWMAN

В українському прокаті: НАЙВЕЛИЧНІШИЙ ШОУМЕН

Студія: 20th Century Fox

Жанр: мюзикл

Хронометраж: 104 хвилини

Прем'єра: 4 січня 2017 року

Формат: 2D, IMAX, OV

Режисер: Майкл Грейс

У ролях: Ґ'ю Джекман, Зак Ефрон, Мішель Вільямс, Ребекка Фергюсон

Загрузка...
Интер - программа на неделю