Вадим Слобожанский , 21 августа 2017 в 18:03

«Сінема-сіті» запрошує на показ екшну «НА ДРАЙВІ»

Знайомтеся з професійним водієм, якого наймають злочинці, щоб швидко і без проблем дістатися з точки А в точку Б. Він - відчайдушний шибайголова, у якого в навушниках завжди грають улюблені пісні. Він може дозволити собі бути безтурботним, адже давно продумав до найдрібніших нюансів план втечі і розклав його на такти безупинної музики. Він перетворює акорди в ідеально прораховані поліцейські розвороти та найдивовижніші маневри.

НА ДРАЙВІ - новий, унікальний і динамічний екшн від Едґара Райта - коктейль зі швидкості та музики.

Бейбі (Енсел Елґорт) працює на мафіозі Дока (Кевін Спейсі), який наважується на нахабне пограбування банку посеред білого дня і багато в чому покладається на унікальні навички свого водія. Док зібрав добре підготовлену банду до якої увійшли Мужик (Джон Хемм) - колишній брокер з Волл-Стріт, який вирішив, що по цю сторону банківського віконця можна заробити набагато більше; подруга Мужика Лялечка (Ейса Гонсалес) – молода скандалістка, що не дружить із законом; імпульсивний стрілець Псих (Джеймі Фокс), який не надто довіряє Бейбі та ставить під загрозу всю операцію.

Утім, зовнішність Бейбі справді може насторожити - він замкнутий, не знімає сонцезахисних окулярів і весь час у навушниках. Неважко припустити, що хлопчисько дере носа, однак йому все прощають за здатність викрутитися з будь-якої ситуації - було б що крутити. Згодом він розуміє, що його талант користується великим попитом, а нинішня робота не відповідає його уявленням про добро і зло. Душевні терзання посилює зустріч у кафе з милою офіціанткою Деборою (Лілі Джеймз). Чергове завдання змушує Бейбі обирати між любов'ю та роботою.

Динаміка захопливих автомобільних переслідувань вражала глядачів відколи на екрани вийшов перший фільм зі Стівом Маккуїном та його вірним «Мустангом». НА ДРАЙВІ посяде гідне місце в списку таких фільмів. Інтриги і зради, неймовірні автомобільні трюки і високі ставки - у фільмі є все, про що будь-який режисер може тільки мріяти.

Сценаристом і режисером фільму НА ДРАЙВІ виступив Едґар Райт. Продюсером стрічки стала Найра Парк з компанії Big Talk Pictures і представники Working Title Ерік Феллнер і Тім Беван. Функції виконавчих продюсерів взяли на себе Едґар Райт, Адам Мерімс, Джеймс Біддл, Рейчел Прайор, Ліза Чейсін і Мішель Райт.

Головні ролі у фільмі зіграли Енсел Елґорт (ВИННІ ЗІРКИ), Кевін Спейсі (КАРТКОВИЙ БУДИНОК), Лілі Джеймз (ПОПЕЛЮШКА), Джон Бернтал (СТУКАЧ), Ейса Гонсалес (ДЖЕМ І ГОЛОГРАМИ), а також Джон Хемм (ВСТИГНУТИ ЗА ДЖОНСАМИ) і Джеймі Фокс (НОВА ЛЮДИНА-ПАВУК: ВИСОКА НАПРУГА, ДЖАНГО ВІЛЬНИЙ).

Старт в Україні: 24 серпня 2017

Студія: Sony

Оригінальна назва: BABY DRIVER

Жанр: комедійний екшн

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю