Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 6 января в 11:03

Сім’я Ісаревих здобула перемогу у конкурсі «Family Fashion Ukraine 2017»

У конкурсі «Family Fashion Ukraine 2017» (організатор- «Радіо Лемберг»), що відбувся 19 грудня у м.Львові, володарем одного з перших місць стала сім’я Ісаревих зі Львова у складі мами Христини та дітей Владислава, Інеси і Емануели. Сьогодні ми ближче познайомимось з мамою Христиною.

Христино, скажіть, будь ласка, чому Ви вирішили взяти участь у цьому конкурсі?

Мені хотілося зробити дітям свято на День святого Миколая. Тільки, щоб це був не звичний похід на концерт або до цирку, а такий захід, у якому вони самі могли б взяти участь. От і вирішили спробувати себе у конкурсі. Донькам це дуже цікаво. Син до сценічного мистецтва відношення не має, але підтримав нас. Враження від конкурсу виключно позитивні. Чесно кажучи, ми розраховували максимум на 2-е місце, але результат перевершив усі сподівання.

На цьому конкурсі Ви виступали разом зі своїми дітьми. До цього заходу у Вас був сценічний досвід?

Так. Я закінчила музичну школу по класу фортепіано, виступала на сцені як музикант. А от в конкурсах краси ніколи участі не брала, тому на цьому конкурсі спробувала себе у новій ролі.

Розкажіть нам про своїх діток.

Діток у мене, як Ви вже зрозуміли, троє. Старшому синові Владиславу 12 років. Він захоплюється різними видами спорту: хокеєм, футболом, плаванням на байдарках. А ще Владислав гарно малює, мріє у майбутньому стати дизайнером архітектури. Середній доньці Інесі 7 років, молодшій Емануелі- 4. Дівчата займаються хореографією, танцюють у колективі селища Добротвір «Галичаночка». А віднедавна вони захопилися моделінгом, беруть участь у конкурсах краси та різноманітних зйомках. У майбутньому Інеса хоче стати гімнасткою, а Ема- моделлю.

А Ви чим по життю займаєтесь?

Я викладаю латинську медичну термінологію у Львівському Медичному Університеті імені Данила Галицького. Також у 2014-му році разом з подругою заснували ательє, яке займається пошивом дитячих сценічних костюмів.

У Вас є хобі?

Так. Це хореографія. Я танцюю у групі батьків колективу «Галичаночка». Розучуємо танці різних народів світу, всіляко намагаємося бути для своїх дітей гарним прикладом.

А тато сімейства має відношення до сцени?

Ні. Тато нас в усьому підтримує, але він- військовий, тому на участь у творчих заходах просто не має часу.

Які Ви любите книги, фільми та музику?

Фільми майже не дивлюся. Віддаю перевагу різноманітним театральним виставам. Слухаю сучасну українську музику, дуже люблю групи «Океан Ельзи», «Бумбокс» та інші. Читаю романи Паоло Коельо, поезію Ліни Костенко та Андрія Содомора. Та насправді, відверто кажучи, на книги часу майже не лишається.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Тільки активного. Взимку ходимо з сім’єю у гори, катаємося на лижах, влітку відпочиваємо на водоймах. Словом, проводимо час з користю.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю