Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 6 января в 15:02

Сім’я Мідянка здобула перемогу у конкурсі «Family Fashion Ukraine 2017»

У конкурсі «Family Fashion Ukraine 2017»(організатори- «Радіо Лемберг» та «Lemberg Tv» одне з перших місць зайняла сім’я Мідянка з Дрогобича у складі мами Іванни та донечки Анелі. Сьогодні ми познайомимося з мамою Іванною.

Іванно, для початку розкажіть, будь ласка, чому Ви вирішили взяти участь у цьому конкурсі?

Насправді це було спонтанне рішення. У соціальній мережі я знайшла пост про цей конкурс і вирішила подати заявку. Моя донечка Анеля у свої 2 рочки дуже артистична, тому мені й захотілося, щоб вона спробувала себе на сцені. Від репетицій і від самого конкурсу у нас залишилися лише позитивні враження, а емоції від несподіваної перемоги і досі не можу передати словами.

А Ви маєте відношення до сцени чи до сфери модельного бізнесу?

У дитинстві, як і більшість дівчат, мріяла стати моделлю. У 15 років навчалася у модельній школі міста Дрогобича. Брала участь у декількох показах, але згодом все це відійшло. З’явилися інші зацікавлення.

Чи маєте намір продовжувати брати участь у конкурсах краси?

Так. З радістю розгляну всі пропозиції. До речі, організатор «Family Fashion Ukraine 2017» Мар’ян Гуменний вже запросив нас з Анелею на дитяче свято моди, яке 9 січня відбудеться у Львові.

Чим Ви по життю займаєтесь?

За освітою я- соціальний працівник. Деякий час працювала у сфері готельного бізнесу. Зараз не працюю, присвятила себе вихованню донечки.

У Вас є хобі?

Так. Хобі у нас сімейні. Наш тато любить футбол, а я люблю театр. Отож, усі разом ходимо на футбольні матчі та на вистави.

А як тато сімейства поставився до участі у конкурсі краси?

Позитивно, але сам із-за щільного робочого графіку не зміг взяти у ньому участь. Взагалі тато нас в усьому підтримує, всіляко сприяє розвитку донечки.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю