Алена Че , 3 января 2018 в 20:58

Сім’я Кацюба стала переможцем конкурсу «Family Fashion Ukraine 2017»

На конкурсі «Family Fashion Ukraine 2017» (організатор- радіо «Лемберг»та телеканал "Lemberg Tv") одне з перших місць зайняла сім’я Кацюба з селища Оброшино (Львівська область) у складі тата Андрія, мами Ірини, доньок Юлі та Ангеліни. Сьогодні ми ближче познайомимося з татом Андрієм.

Андрію, для початку поділіться з нами своїми враженнями від конкурсу.

Враження виключно позитивні. По-перше, організатори підійшли до всього з професіоналізмом, по-друге, і на конкурсі, і під час підготовки до нього панувала дружня атмосфера- і батьки, і діти здружилися між собою. Та найголовніше те, що наші доньки Юля, якій дуже подобається ця сфера, і Ангеліна, якій лише рік, але, незважаючи на це, вона стала наймолодшою «зірочкою» конкурсу, залишилися безмірно задоволеними. Ну а, як відомо, коли щасливі діти, щасливі й батьки.

Ми дуже дякуємо організатору Гуменному Мар'яну за такий чудовий конкурс і гарно проведений час.

А Ви з дружиною маєте відношення до сцени?

Ні, не маємо. Зізнаюся, хвилювалися страшенно, але зі своєю задачею впоралися.

Ще б хотіли взяти участь у такому конкурсі?

Ми не проти. Все залежить від наших доньок. Якщо вони захочуть, ми з радістю їх підтримаємо, оскільки вважаємо, що інтересами дітей не слід нехтувати.

А тепер розкажіть трохи про свою родину.

Я займаюся виготовленням класичного жіночого взуття. Моя дружина Ірина раніше працювала продавцем-консультантом, а зараз повністю присвятила себе вихованню дітей. Донька Юля у свої 6 років вже ходить до школи, опановує фортепіано, займається вокалом і акробатикою та хоче піти у школу моделей. Ще у нас є син, якому 15 років, але взяти участь у конкурсі він не зміг, оскільки навчається за кордоном.

У Вас є хобі?

Так. Хобі у нас сімейне. Це активний відпочинок. Якщо є можливість зібратися разом, їздимо у гори, відпочиваємо на природі або просто гуляємо вулицями Львова.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю