Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 11 сентября 2011 в 02:44

СКОРО: Cередньовічний фестиваль «Гості Стародавнього Києва 15 століття»

23-25 вересня 2011 р. в Центрі Культури та історії «Парк Київська Русь» (с. Копачів, Обухівський район, Київська область) за підтримки Київської обласної державної адміністрації та Міністерства культури України під патронатом Посольства Республіки Білорусь в Україні, Посольства Литовської Республіки в Україні, Посольства Республіки Польща в Україні та Посольства Російської Федерації в Україні відбудеться міжнародний середньовічний фестиваль „Гості Стародавнього Києва 15 ст.” із лицарським турніром „За меч Послів”.

За меч Послів змагатимуться представники 5 країн: Білорусі, Латвії, Польщі та Росії, України.

Почесні учасники фестивалю - представники вищого світу Західної Європи XV століття! Принци, герцоги, знатні лицарі, кардинали, чарівні придворні дами із задоволенням приймуть Вас до своєї компанії, і Ви потрапите в справжню казку!

Кінний турнір, піші бойові турніри (індивідуальні й групові), денні та нічні баталії, змагання лучників, виступи музичних та танцювальних колективів, фехтувальні, та музичні майстер-класи – все це у рамках програми Фестивалю.

Грацію, вишукані манери, королівську поставу можна буде здобути під час майстер-класів із середньовічних танців. Пара уроків у досвідчених балетмейстерів – і ви готові до середньовічного балу.

Крім того відбудеться реконструкція штурму середньовічної фортеці – лицарі продемонструють, як колись здобувалися укріплені фортеці, представлять тактику, яку тоді використовували та способи оборони оточеного гарнізону.

На території Парку буде створений мальовничій табір, у якому представники клубів історичної реконструкції продемонструють життя та побут романтичного XV століття. Парк стане також місцем ярмарки майстрів-умільців, заповненої виробами стародавнього ремесла. Все це для того, щоб хоча б на мить перенестися у барвистий середньовічний світ, у захоплюючу епоху лицарів, брязкання зброї та іржання коней.

Не розчарує і вечірня програма Фестивалю, одним з найграндіозніших видовищ якої стане масова битва лицарів «Честь і слава». Завершиться свято яскравим та незабутнім вогняним шоу «Маскарад Чарівної Дами» і феєрверком.

Офіційний Партнер Фестивалю «Всеукраїнський банк розвитку» - Ваш правильний вибір!

Детальну інформацію шукайте на сайті www.parkkyivrus.com

Анонси, афіша, запрошення, Фестиваль, Фото красивых, интересных людей

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю