Лала Цукерман , 20 июня 2015 в 05:17

Шостий місяць весни Євгенії Павленко

- Женя, ти людина творча – дизайнер аксесуарів і власниця дизайнерської студії «Шостий місяць весни». Розкажи, будь ласка, про свій творчий шлях і що обумовило твій життєвий вибір?

- Насправді, мій життєвий вибір – це значно більше ніж студія. Перш за все мій вибір – моя сім’я, потім робота менеджером проектів, проведення тренингових програм, а у майбутньому, сподіваюся, я зможу стати ще і веб-дизайнером. А «Шостий місяць весни» для мене швидше можливість поринути у щось своє суто дівоче, зупинити час – така собі медитація серед квітів, краси, власної весни.

Спочатку навіть не було думки робити свою студію, перший віночок був зроблений для себе та як подарунок для подруги. А потім про хобі дізналися друзі, тут вперше з’явилася думка, що треба робити такий дівочий власний проект, при тому, ця думка з’явилася саме у них, і завдяки ним все і почалося. Натхнення, замовлення, все це дуже зацікавило, затягнуло, а головне, я бачила, що цей проект здатен дарувати радість, він несе в собі дещо більше, ніж просто прикраси. Це відчуваю і я, і дівчата – клієнтки студії!

- Як гадаєш, яку роль у стилі відіграють аксесуари?

- Аксесуари – це, мабуть, головні деталі стилю. Це те, що називають родзинкою. Завдяки аксесуарам будь-який образ починає грати, він отримує свій характер, манеру, отримує душу. Аксесуари здатні підкреслювати жіночу красу у деталях. Мова йде про особливий Її погляд. Особливу посмішку, котра присвячується лише найближчим. Підкреслюється те, що називається Жіночністю. І це абсолютно прекрасна місія аксесуарів, я вважаю.

- Чим ти керуєшся, створюючи новий витвір?

- Я дуже люблю гарних людей. І мова йде не про стандарти краси, а про щось таке особливе, що ніби у повітрі навколо таких людей. Вони проходять повз і тобі хочеться повернути голову і подивитися на них ще трішечки. От такі відчуття, емоції я хочу викликати аксесуарами, які створюю. Вони підкреслюють щось таке жіночне, що неможливо описати або побачити, це десь на рівні емоцій. І коли я роблю новий віночок я саме на це звертаю увагу, щоб вистачало кожної деталі, щоб він був здатен підкреслити ту особливу красу, яка є у кожної дівчини, Жінки.

- Серед твоїх клієнтів є й зіркові проекти. Розкажи, будь ласка, про них і про те, як створювався кожен аксесуар для них?

- Для мене це був цікавий досвід – працювати разом з такими талановитими людьми як: сестри Бойкови – срібні переможниці фіналу Національного відбору на Дитяче Євробачення-2014, гурт Band’A. Вони всі готували спільний фотопроект з ніжною та витонченою співачкою Lama. Те, що зірки обрали мою студію, ще раз підкреслило, що вдалося вхопити оте особливе, що передають віночки. Їх помітили і вони чудово виконали свою роль. А про особливий підхід – він такий самий, як для кожної моєї клієнтки. Кожна дівчина, котра купує в мене аксесуар – вона моя знаменитість, зірка і особистість. Абсолютно кожна жінка варта особливого підходу. Іноді міряють аксесуар і одразу готові його придбати, просто тому, що закохуються у своє відображення у дзеркалі, починають так особливо усміхатися, що закохують у себе світ. А іноді ми робимо не одну примірку, перероблюємо, міняємо форму і кольори, до моменту, коли заблищать очі і я не почую - «О, це воно! Ідеально». 

- Які плани на майбутнє?

-  Цікаво продовжити розвивати студію. Знаходити нові образи, відкривати нові стилі. Сподіваюся на участь у різних творчих проектах, фотопроектах. Перш за все, хочу подарувати посмішки ще багатьом-багатьом дівчатам, адже це основна мета мого жіночо-дівчачого проекту!

Фото - Анна Ю"рєва

Всеукраїнський журнал "Мистецькі грані" №3 - 2015

Євгенія Павленко

Євгенія Павленко

Ліза Паладій - учасниця гурту «Band’А»

Ліза Паладій - учасниця гурту «Band’А»

Єва Бондар - учасниця гурту «Band’А»

Єва Бондар - учасниця гурту «Band’А»

Настя Мовчанюк - учасниця гурту «Band’А»

Настя Мовчанюк - учасниця гурту «Band’А»

Марго Пустовіт - учасниця гурту «Band’А»

Марго Пустовіт - учасниця гурту «Band’А»

Настя Органюк - учасниця гурту «Band’А»

Настя Органюк - учасниця гурту «Band’А»

Айша Ахмад - учасниця гурту «Band’А»

Айша Ахмад - учасниця гурту «Band’А»

Карина Ахмад - учасниця гурту «Band’А»

Карина Ахмад - учасниця гурту «Band’А»

Катя Лелейко - учасниця гурту «Band’А»

Катя Лелейко - учасниця гурту «Band’А»

Наталя Гринчук - учасниця гурту «Band’А»

Наталя Гринчук - учасниця гурту «Band’А»

сестри Вася та Ніна Бойкови

сестри Вася та Ніна Бойкови

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю