Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 14 апреля 2017 в 16:44

«Щодненник Роуз - красива кіноновела про те, що життя не є справедливим

 Трейлер до фільму «Щоденник Роуз» (реж. Джим Шерідан) мене дуже зацікавив і тому я вирішила обов’язково подивитися його і не пішла на «Форсаж», прес-показ якого відбувався у кінотеатрі «Оскар» майже одночасно.

Фільм можна назвати кіно-щоденником, новелою, адже всі події – ніби яскраві спалахи в житті головної героїні. Сюжетна лінія – це набір драматичних сцен з життя Розанни Маналті (Ванесса Редгрейв) – колись витонченої красивої дівчини зі сміливим поглядом.

Вона, пацієнтка психіатричної клініки, перебуває в неволі так довго, що всі вже забули, що саме її туди привело. Сива жінка наполягає, що колись вона була заміжня, народила дитину, а ось що далі – суцільні болючі спогади, ніби примари.

Коли в клініці з'явився новий лікар, Вільям Грін, доля загадкової пацієнтки викликала його особливий інтерес. Грін (Ерік Бана) випадково знайшов щоденник Розанни, куди вона протягом кількох десятиліть записувала свої спогади. І тепер у цих мемуарах – розповідь про загублене молоде життя, пристрасне і трагічне кохання, а також причина того, чому вона потрапила до клініки.

У фільма дещо несподівана розв’язка, яка перетворює його на сумну романтичну і трішки "серіальну" сагу з добрими янголами і злими демонами, в особі, як не дивно, священника Гонта та черниць. Красиві костюмі 40-х минулого століття додають Розанні особливої драматичності, а закоханий чоловік у рясі сприймається, ніби персонаж Середньовіччя.  З його "легкої руки" Розанну сприймають як фатальну жінку, та в душі вона дуже далека від цього образу.

Сценарій драми «Щоденник Роуз» заснований на однойменному романі ірландського письменника Баррі Себастьяна. Це трагічна історія життя і любові, зради і зламаної долі, що розгортається на тлі глобальних конфліктів і змін. Світова прем'єра фільму відбулася на Міжнародному кінофестивалі в Торонто в 2016 році.

Щоденник Роуз дещо нагадав про часи Інквізиції, коли відьом спалювали на вогнищі...

Цей фільм - для візуалів.... У ньому багато красивих сцен

Цей фільм - для візуалів.... У ньому багато красивих сцен

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю