Владимир Владимиров , 27 мая 2021 в 11:39

Що таке пейнтбол? Де і як грати?

 Пейнтбол - складний командний вид спорту, який включає в себе стратегію, стрілянину, може бути, трохи болю і, звичайно ж, безмежне веселощі. У цій грі зазвичай дві (або ви можете збільшити кількість команд для більшого задоволення) різні команди збираються в спеціально відведеному місці і по суті ведуть війну один проти одного. Але, звичайно, є певні правила, які всі повинні суворо дотримуватися.

Отже, що таке пейнтбол? Яке обладнання нам потрібно? Де пограти в пейнтбол? Є ще дуже багато питань, правил і стилів гри в пейнтбол.

Що таке пейнтбол?

Як ми вже згадували, це стратегічна гра-стрілялка, в яку можна грати для розваги і тренування. Перша гра була розроблена в травні 1981 року в Нью-Гемпширі, Америка.

Отже, яка мета пейнтболу? Гра являє собою гру як в приміщенні, так і на відкритому повітрі, розміри якої можуть відрізнятися. Отже, поле може бути природним або штучним. Метою гри може бути:

- Захоплення прапору, або ліквідація;

- Напад або захист позначеного місця або області;

- Захоплення прихованих предметів на ігровому полі;

Тривалість гри може варіюватися в залежності від її типу: від хвилин до годин, або навіть в деяких іграх «за сценарієм», вона може досягати декількох днів.

Серед помітних плюсів гри в пейнтбол у Луцьку можна назвати:

Максимальна залученість в ігровий процес. Перебуваючи на полігоні, граючи по командам, виконуючи спільні цілі, практично неможливо відсидітися в кущах або весь бій провести в укритті. Доведеться бігати, захищатися і стріляти в супротивника.

Відмінний тимбилдинг. Гра в пейнтбол - командна. Тут дуже важлива тактика і стратегія команди для виграшу. Важливо виконувати командні функції, а не просто сумбурно бігати по полю.

Надійний та безпечний захист. Інструктори проводять детальні інструктажі перед грою і між боями. Вам видадуть захисний одяг, маски, якщо потрібно - зручне взуття. В такому обмундируванні зручно і безпечно бігати, лазити, ховатися в укритті.

Максимальна реалістичність того, що відбувається. Так, пейнтбол - це гра. Але потрапляючи на поле, тримаючи в руках «автомат», стріляючи в противника, ховаючись від куль, створюється відчуття реальних військових дій.

Круті укриття. Це можуть бути машини, залізні бочки, шини, дерев'яні вежі і справжні фортеці, які потрібно захистити або захопити (в залежності від сценарію гри).

Загрузка...
Интер - программа на неделю