Колин Фаррелл (Colin Farrell)

Вадим Слобожанский , 16 августа 2011 в 09:42

Що робити, коли по сусідству оселяється зло, а тобі ніхто не вірить?

Коли всі відмовляються слухати тинейджера Чарлі Брюстера, навіть його мама та дівчина, він вирішує самостійно знищити зло, що наводить страх на весь їхній район. Саме про це розповідає нова чорна комедія від студії DreamWorks – НІЧКА ЖАХІВ.

Режисер фільму Крейг Гіллеспі. Продюсери Майкл Де Лука і Елісон Розенберг. Виконавчі продюсери Рей Ангелік, Джош Бретман, Майкл Гета та Ллойд Міллер. Сценарій Марті Ноксона за сюжетом Тома Холланда, основаному на класичному хоррорі «Нічка жахів».

В головних ролях: Антон Єльчін, Колін Фаррел, Крістофер Мінц-Плассе, Девід Теннант, Імоген Путс і Тоні Коллетт.

Беручи до уваги сучасне захоплення кіноглядачів фільмами про вампірів, настав час перезняти історію з класичної хоррор-стрічки 1985 року «Нічка жахів». Продюсер Елісон Розенберг та виконавчий продюсер Майкл Гета, які є великими фанами фільмів про вампірів та фільмів жахів в цілому, говорять: «Ми ганялися за правами на екранізацію кілька років, а коли усвідомили, що нам все ж пощастить їх отримати, то не втратили свій шанс».

Вони одразу принесли проект Майклу Де Лука, який, в свою чергу, передав його у DreamWorks, і тоді все почало відбуватися із неймовірною швидкістю. «У DreamWorks ми також натрапили на палких поціновувачів цього жанру, тому так швидко отримали відповідь і почали роботу над проектом», - говорить Де Лука.

ФОКУС НА ІСТОРІЇ

Хороша ідея сюжету завжди приваблює талановитих сценаристів, які прагнуть за допомогою своєї уяви перенести ідею сюжету на екран. Продюсер Елісон Розенберг говорить: ««Нічка жахів» - одна з тих назв, яку глядачі, що люблять цей жанр, вже добре знають, тому ми отримали багато дзвінків від талановитих сценаристів та їхніх агентів. Але коли ми зустрілися з Марті Ноксон, то зрозуміли, що саме вона нам потрібна для цієї роботи».

Фільмотворці від початку знали, що хочуть розвити основну історію і ще більше вдосконалити ту купу гумору і хоррору, що є в класичному фільмі. «Мені дуже подобається в сценарії те, що він містить велику кількість лякливих моментів, які по-справжньому налякають глядачів, а також багато людської історії. – говорить режисер Гіллеспі. – Це не простий фільм свого жанру. Марті вдалося знайти ідеальний баланс трилеру, гумору та хоррору».

Сценаристка Ноксон говорить: «У наші часи, коли фільми про вампірів є частиною мейнстріму в кіно та на телебаченні, цінність шок-ефекту, яка оточує вампірів, дещо стерлася. Існує певна романтика в образі вампіра, що зараз превалює в кінокультурі. Ми відійшли від цього. Думаю, нам вдалося бути близькими до сценарію класичного фільму».

В центрі історії – Чарлі Брюстер (Антон Єльчін), студент коледжу, який знаходиться на піці популярності: він тусується з крутою компанією і зустрічається з найпопулярнішою дівчиною в школі. Популярність настільки застить йому очі, що він навіть грубо поводиться із своїм кращим другом (Крістофер Мінц-Плассе). Але в нього з’являються неабиякі проблеми, коли по сусідству оселяється Джері (Колін Фаррел). Спочатку він здається цілком привітним хлопцем, але щось з ним не так – і ніхто, окрім Чарлі, в тому числі і його мати (Тоні Коллетт), не помічають нічого дивного! Після спостерігання за досить дивними діями свого сусіда, Чарлі переконаний: Джері – вампір, що полює на людей в його районі. Оскільки Чарлі не знаходить союзників у своїх близьких, він змушений звернутися по допомогу до лас-вегаського ілюзіоніста Пітера Вінсента (Девід Теннант), перш ніж взятися за справу самому і позбутися цього монстра.

КАСТИНГ

Колін Фаррел, що грає вампіра Джері, говорить, що спочатку він був скептично настроєний по відношенню до рімейку такого відомого фільму. «Мені було 11 чи 12 років, коли я вперше подивився «Нічку жахів», - говорить актор. – я не хочу сказати, що він священний для мене, але в певному сенсі так воно і є. Він просто ідеальний для своєї форми».

«Тому я був розчарований, коли прочитав сценарій Марті, - говорить Фаррел, посміхаючись. – Тому що він виявився настільки хорошим, що я одразу захотів доєднатися до проекту! Так само, як і оригінал, він балансує на межі між хоррором та комедією».

На роль Чарлі Брюстера, тинейджера, якому доводиться протистояти тотальному злу в обличчі його сусіда-вампіра, запросили Антона Єльчіна. Актор зрадів цій можливості: «Мені подобаються відносини в історії: Чарлі проти Джері, Чарлі і його дівчина, яку він повинен захищати, Чарлі і його друг, якого він образив, - все це цікаві елементи».

Ще одна лінія стосунків Чарлі – з його матір’ю, Джейн. Ця роль дісталася актрисі Тоні Коллетт. Коллетт розповідає: «Мені дуже сподобалося працювати з Крейгом Гіллеспі. Якби мені запропонували цю ж роль в цьому ж фільмі, але режисером був би хтось інший, я б добряче подумала, перш ніж погодитись. Я думаю, що Крейг зробив стрічку ще страшнішою, додавши ще більше реалізму і правдивості».

Роль Пітера Вінсента, ілюзіоніста, до якого Чарлі приходить по допомогу, запропонували Девіду Теннанту, актору класичної британської школи. Теннант вважає НІЧКУ ЖАХІВ старомодним фільмом про монстрів із сучасною чуттєвістю. «Вампіри в цьому фільмі такі хлопці, що просто відривають голову, лякають страшними перевтіленнями, їх усі лякаються і розбігаються в різні боки. І мені це подобається», - говорить актор.

Пошуки актриси на роль Еймі, чарівної подружки Чарлі, зайняли дещо більше часу. В результаті необхідні для ролі молодість, красу і відчуття невинності знайшли в британській актрисі Імоген Путс. «Коли я вперше прочитала сценарій, він повністю захопив мене своїм поєднанням хоррору та гумору», - говорить актриса. – Цей фільм має справжній характер. Відносини Еймі і Чарлі дуже милі. З розвитком історії вони удвох опиняються у вирі подій. Вони багато дізнаються один про одного».

Ед, пізніше відомий як Зловісний Ед, - друг дитинства Чарлі, якого той зрадив і полишив позаду, дорослішаючи. На цю роль запросили Крістофера Мінц-Плассе. «Сценарій приділяє багато уваги стосункам між героями, - говорить актор. – У мене є багато сцен, де Чарлі та Ед сваряться і сперечаються. Ми багато імпровізували, і це було чудово. Сподіваюся, переглядаючи наші сцени, глядачі будуть сміятися».

НІЧКА ЖАХІВ в прокаті з 18 серпня.

Фильмы, клипы, кинокартины, Смотреть, скачать клип, видео, Кинопремьеры, новые фильмы, Трейлер, тизер, семплер (Trailer, teaser), Колин Фаррелл (Colin Farrell), Тони Коллетт (Toni Collette), Постер (плакат, обложка), Антон Ельчин (Anton Yelchin), Кристофер Чарльз Минц-Пласс (Christopher Charles Mintz-Plasse), Дэвид Теннант (David Tennant), Имоджен Путс (Imogen Poots)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю