Алена Че , 7 января 2017 в 18:31

Різдвяна казка від продюсерського центру «STAR TEAM»

Уже невдовзі вся Україна зможе побачити на телеекранах справжню “Різдвяну Казку».

Сама ідея створення казки виникла у прикарпатської поетеси і композитора, директора Продюсерського центру «STAR TEAM» Ірини Батюк. Саме вона згуртувала біля себе справжню творчу команду професіоналів: Андрій Снімщіков (режисер ,кліпмейкер), Уляна Маляр( оповідач казки, сценарист), Роман Калин(саундпродюсер, аранжувальник), Євген Чичановський(аранжувальник). Пізніше, до створення казки і підготовки юних акторів – колядників, вихованців Продюсерського центру «STAR TEAM» приєдналися усі викладачі центру, зокрема на знімальному майданчику працювали режисер-постановщик Мар'яна Клюба та хореограф Катерина Горіна.

Дія казки відбувається у ніч перед Різдвом. У затишному будиночку, біля каміну, мама(Уляна Маляр) читає своїм трьом дітлахам(Федорів Софія, Сіреджук Василь та Сіреджук Ольга) казку. Пізніше на екрані з являється і батько(Тарас Гундер, музикант). Перед глядачами постає справжня українська сім я, яка готується до святвечора. У «Різдвяній казці» розповідається про час народження сина Божого, про всі чудеса святого вечора і про витівки «темного», якого все таки колядка проганяє. Завершується історія у теплому колі за святою вечерею, словами: «Христос народився»«Славімо Його».

«Різдвяна казка» переплетена історією і чудовими 12 колядками, які ми знаємо усі ще з дитинства – «Дивная новина», «Щедрик», «Ой, сивая та я зозуленька», «Нова радість стала», «Бог ся рождає», «Спи, Ісусе спи» та інші. Кожна колядка – нова історія, новий хід казки, яку творять самі діти. Різнопланові аранжування, яскравий одяг, неймовірні спец ефекти і, звичайно талановиті діти Прикарпаття створюють неабиякий настрій і враження для будь – якого глядача, будь – якого віку.

Напередодні Різдвяних Свят уся творча команда «Різдвяної казки», юні актори - колядники, та всі – всі, хто долучився до створення справжньої «казки» щиро бажають кожному українцю миру у душі і у нашій країні. «Хай новонароджений Ісусик обдарує кожну оселю добром, достатком і любов ю. Хай всюди лунає дитячий сміх і панує безмежна радість. Хай в житті побільше стане див і «казок». Христос народився!Славімо Його!»

«РІЗДВЯНА КАЗКА»/колядки та щедрівки/

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю