Алена Че , 17 января 2018 в 16:35

«Різдвяна казка. Другий сезон» від продюсерського центру «Star Team»

 Нещодано відбулася презентація Різдвяного мюзиклу - «Різдвяна казка. Другий сезон» над якою працювали команда професіоналів - учні та викладачі ПЦ Star Team , звукорежисер та аранжувальник Роман Калин, композитор та аранжувальник Євгеній Чичановський, режисер постановщик Мар'яна Клюба, хореограф Катерина Горіна, сценарист Уляна Маляр , команда Snimafilm та продюсер Ірина Батюк.

Події відбуваються вдома у сім'ї напередодні Різдва чотири сестрички готуються до свята. Одна з дівчаток цікавиться у старшої сестрички Христинки , що таке вертеп? Дівчина розповідає, а на вулиці вже незабаром відбувається дійство - під вікном у дівчаток справжній український вертеп. Цікавим також є те, що ролі виконували відомі артисти. Так, роль стршої сестри зіграла фіналістка шоу «Голос країни» Христина Олексин(команда Івана Дорна), жида у вертепі і одного з царів зіграли дует NALISNIKI - фіналісти шоу «Голос. Діти» команда Монатіка. Другого царя зіграв Денис Родін - фіналіст шоу «Голос. Діти» команда Потапа. Україночку зіграла Софійка Федорів, яка разом є учасницею дуету Гламурчик - фіналісти шоу -«Україна має талант».

Премєра казки відбулася 7 січня на саме Різдво. Глядачі зможуть переглянути її також на центральних каналах на Водохреща.

У фільмі знімалась донечка народного депутата Олександра Шевченка, Ксеня зіграла роль однієї з сестричок молодших. Також ролі сестричок виконали Рибак Тетяна та Балагура Софійка.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю