Алена Че , 27 марта 2017 в 13:36

Ростислав Пелех «Свої таланти необхідно розвивати»

В рамках шоу «Доброго ранку, Львове» на ТРК «Львів» нещодавно стартувала рубрика «Зірковий калейдоскоп», у якій представники українського шоу-бізнесу під час світських подій розповідають про своє життя, діляться думками. Детальніше про рубрику дізнаємося зараз від її автора та ведучого Ростислава Пелеха. Також він поділиться з нами іншими творчими новинами та планами.

Ростиславе, розкажіть будь ласка, як виникла ідея створити рубрику «Зірковий калейдоскоп»?

Як Ви вже знаєте, раніше я і декілька моїх однодумців працювали над рубрикою «Історія успіху», у якій розповідали, як «Зірки» шоу-бізнесу йшли до своєї мети. З часом нам захотілося спілкуватися на різні теми, тому і зробили ребрединг рубрики. Вважаю, що нова рубрика – це безумовно крок вперед, оскільки стояти на одному місці не цікаво й не потрібно.

Над «Зірковим калейдоскопом» працює та ж команда, що і над «Історією успіху»?

Не зовсім. Наша команда зменшилася, але на якість роботи це аніскільки не вплинуло. Зараз нас троє: я, оператор Ростислав Бабій та модератор зйомок Софія Малендевич.

У кого з «Зірок» Ви вже встигли взяти інтерв’ю? У кого плануєте?

Ми відзняли 3 випуски на музичній премії «Yuna» та на премії одного з відомих глянців «Viva! Найкрасивіші люди країни». Взяли інтерв’ю у Джамали, Наталки Карпи, Світлани Тарабарової, Мами Ріки, Олександра Скічко, Олі Цибульської, Дмитра Монатіка та інших. Найближчим часом плануємо побувати на «Ukrainian fashion week» та на одеському кінофестивалі, де, переконаний, обов’язково зустрінемо цікавих співрозмовників.

А львівські заходи Ви маєте намір освітлювати?

Практично ні. Львівські заходи освітлює багато програм нашого телеканалу. Ми ж маємо намір показати, що відбувається за межами міста.

Відомо, що Ви активно розвиваєтесь не лише на телебаченні. Скажіть кілька слів про це.

Так. Я вважаю, свої таланти потрібно розвивати по максимуму. Окрім роботи на телебаченні, я веду весілля та корпоративи: піднімаю людям настрій та допомагаю молодятам красиво поєднати долі. А ще не так давно почав займатися друкованою журналістикою. Тепер мої інтерв’ю з «зірками» шоу-бізнесу можна не лише побачити на телеекрані, а і прочитати в одному з львівських глянців. Не забуваю і про музику. Зараз з креативною і дружною командою працюємо над новим проектом, який, гадаємо, здивує і потішить меломанів.

У того, хто регулярно працює на весіллях особливо цікаво запитати, чи зустрів він свою «половинку»?

Ще не зустрів і, чесно кажучи, поки що особливо до цього не прагну. Для початку, я вважаю, слід побудувати кар’єру, а вже потім серйозні стосунки. Короткі романи мені не цікаві, адже вони відбирають багато часу.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю