Алена Че , 15 февраля 2018 в 12:25

Ростислав Кушина: «Щоб бути ближче до людей, я почав співати естраду»

 Вже неодноразово ми знайомили читачів з творчістю українського виконавця, учасника шоу «Голос країни», «Битва хорів», володаря Першої премії вокалістів у Лондоні Ростислава Кушини. Тепер прийшов час познайомитись з самим Ростиславом.

Ростиславе, для початку розкажіть, будь ласка, коли Ви зрозуміли, що хочете бути співаком?

Співаю я з 4-х років. Саме тоді почав займатися у етнічному колективі «Джерельце» (керівник- Ірина Іванівна Король). Разом з колективом ми вивчали різноманітні обрядові пісні, побували на гастролях у Польщі, Македонії, Угорщині та інших країнах. У складі «Джерельця» я співав протягом 13 років і завдяки цьому зрозумів, що хочу пов’язати своє життя з музикою.

Ви здобули вищу музичну освіту?

Так, по закінченні школи я переїхав з рідного міста Моршина (Львівська область) до столиці і вступив до Київського Національного Університету Культури та Мистецтв. Пізніше продовжив навчання у Консерваторії імені Петра Ілліча Чайковського.

Наскільки мені відомо, у ВИШах Ви вивчали академічний спів. Чому ж зараз виконуєте естрадні пісні?

Так, я вивчав академічний спів, але, як Ви, думаю, знаєте, така музика - не формат для українських радіостанцій. Саме тому, щоб бути ближче до людей, я почав співати естраду.

Знаю також, що Ви брали участь у відомих талант-шоу «Голос країни» та у складі хору Руслани стали переможцем «Битви хорів». Зараз слідкуєте за вокальними телепроектами?

Регулярно дивитися ефіри у мене немає часу, проте в інтернеті стараюся відслідковувати. Відкривати для себе нові імена завжди цікаво.

А ще раз взяти участь у талант-шоу не хотілось би?

Ні. По-перше, такий досвід я вже здобув. По-друге, зараз маю щільний концертний графік і це для мене важливіше. До речі, користуючись нагодою, запрошую всіх на свої концерти, які проходять у різних містах України. Завжди радий подарувати людям власну творчість. Також разом зі мною виступають акордеоніст-віртуоз Юрій Дякунчак та молода перспективна співачка Божена Дар, з якою ми нещодавно записали спільну пісню.

У якому місті Вас приймали найкраще?

Я вже встиг побувати у різних регіонах України, заспівати для українців, які мешкають у Китаї та Німеччині. Скрізь дуже добре приймають. На моїх концертах завжди живий звук, і люди це цінують.

А який найоригінальніший подарунок Ви отримали від прихильників під час гастролей?

Якось у Чернігові один чоловік подарував мені магніт з фотографією свого сина, який загинув у зоні АТО. Він сказав, що взагалі-то робив його для себе, але вирішив презентувати мені, оскільки моя творчість дуже вразила. Такий прояв уваги, безумовно, став для мене приємною несподіванкою.

У Вас є хобі?

Так. Це автомобілі. Дуже подобається офроут. Також цікавлюся ретро-автомобілями. Нещодавно у мене з’явилася «Волга». Зараз займаюся її ремонтом.

Які Ви любите книги та фільми?

Останнім часом дивлюся лише комедії, за допомогою яких можна розслабитися та підняти собі настрій. Читаю літературу на релігійну тематику. На художні твори знову ж таки не вистачає часу.

Ви прихильник активного чи пасивного відпочинку?

Здебільшого пасивного, оскільки після величезної кількості концертів та постійних переїздів хочеться просто виспатися. Але активні види розваг також подобаються. До речі, дуже люблю зиму за можливість кататися на лижах.

Ростислав Кушина - «Квітка»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю