Алена Че , 27 марта 2018 в 14:44

Роман Скорпіон презентував довгоочікуваний кліп «Давай будем разом»

Інтимні струни людської душі, відгомін пробуджених переживань – від хвилюючої радості до глибокого душевного страждання – все це у новому романтичному відеоролику від Романа Скорпіона.

Молодий український співак презентує новий кліп на авторську пісню «Давай будем разом», де звучать мотиви кохання, а найпривабливішими кольорами виграє сюжет, що містить у собі ноти пристрасті.

Нова відеокомпозиція – це глибока емоційна і мелодійна лірика, що увійшла до першого студійного альбому «Поцілую тебе». Сюжет стрічки, здавалося б, – звичайна життєва історія кохання, яке, як чомусь прийнято вважати, живе три роки. У своїй багатогранності кліп поєднує глибоку словесно-музичну симфонію, що відображає всі відтінки й нюанси переживань закоханих у найрізноманітніших життєвих ситуаціях. Відтворено найкращі спогади кохання двох, які є одним цілим. Це розповідь про те, як добре бути разом із людиною, яка для тебе цінніша за все на світі. Ці казкові ранки, найсмачніші сніданки, веселощі і ніжність, а також – неймовірна пристрасть. Та попри цю гармонію вимальовуються невідворотні випробування почуттів на міцність, що приносить страждання обом героям. Завдяки професійності режисера та всієї знімальної групи створення відеокліпу відбулось на одному диханні - протягом чотирьох яскравих, насичених емоціями днів.

ПРЕМ'ЄРА! Роман Скорпіон «Давай будем разом»

Загрузка...
Интер - программа на неделю