Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 17 марта 2017 в 11:37

Роман Милян «Зважуватися на публічне зізнання слід лише будучи впевненим у своїй половинці»

Днями львівський гурт «Дикі серцем» презентував нову позитивну пісню «Далі куди»  яка, переконана, вже встигла сподобатися меломанам. Про те, що хотілося донести за допомогою цієї пісні, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від фронтмена групи Романа Миляна.

Романе, скажіть, будь ласка, кілька слів про свою нову пісню.

«Далі куди»- це перша випущена нами пісня у 2017-му році. Знаю точно, що це тільки початок, адже поточний рік обіцяє бути насиченим на творчі події та експерименти. До речі, експериментувати ми вже почали, оскільки «Далі куди» написана у стилі кантрі. Пісня вийшла дуже добра й позитивна. За допомогою неї хотілося додати людям весняного настрою, закликати частіше вибиратися на пікніки, під час яких не сидіти постійно в телефоні, а більше спілкуватися наживо з близькими та друзями, роздивлятися природу довкола.

Які відгуки Ви отримали стосовно пісні?

Пісня побачила світ лише кілька днів тому,і відгуки стосовно неї поки що лише позитивні. Гадаю, наш експеримент дещо шокував слухачів, проте сподіваюся, що пісня підняла їм настрій, адже саме цього ми і прагнули.

Знаю, що у цьому році вже встигли відбутися деякі події у Вашому концертному житті. Розкажіть про них.

Почну з того, що я нарешті звільнився з усіх інших робіт і, нарешті, повністю присвятив себе музичній сфері. Окрім групи «Дикі серцем» я займаюся організацією концертів, а також створив кавер-бенд, щоб мати можливість виконувати всесвітньо відомі хіти на заходах абсолютно різного формату. 14 лютого я виступив з «Lviv jazz orchestra». Користуючись нагодою хочу подякувати за запрошення керівникові оркестру Петрові Луцишину. Досвід був цікавим і корисним. Маю намір розвиватися у цьому напрямку. Також у цей день «Дикі серцем» відіграли сольний концерт у Львові. На ньому зібралося здебільшого коло наших шанувальників, яких ми знаємо в обличчя і майже по іменах. Було надзвичайно приємно усіх їх бачити. 8-го березня відбувся акустичний концерт гурту також у Львові. На ньому навпаки було багато нових для нас людей, які, сподіваюся, стануть нашими прихильниками. А ще неабияк потішив наш фан-клуб. Дівчата прийшли з оригінальними презентами, приуроченими до дня народження гурту, яким вважається 3 березня.Вони подарували нам плакат, на якому були фото та вітання близьких людей групи не лише зі Львова, а і з інших міст, та кекс, на якому були випечені мікрофон і гітара. До речі, плакат зараз висить у мене в кімнаті.

Концерти, про які Ви розповіли, відбулися у дні, наповнені романтикою. А як Ви ставитеся до публічних зізнань та освідчень?

Ставлюся позитивно. До речі, на концертах «Дикі серцем» неодноразово щось таке відбувалося. Однак дуже не хотів би спостерігати сцену, де дівчина відмовляє своєму коханому, тому вважаю, зважуватися на публічне зізнання слід лише будучи впевненим у своїй «половинці».

Дикі Серцем - Далі куди

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю