Дмитрий Павленко , 9 февраля 2011 в 16:50

«РОЛЛІК’С» - концерт в арт-клубі «44»

З нагоди представи нового відео на пісню «Зруйнувати все» РОЛЛІК’С влаштовують розривний виступ в Києві. Концерт відбудеться в четвер 24 лютого о 20:00 в арт-клубі «44» (вул. Хрещатик, 44-Б, вхід в арку).

Нагадаємо, що «Зруйнувати все» є четвертим за рахунком синглом з другої студійної платівки музикантів «Перетворися на зброю», реліз якої запланований на квітень поточного року. А в доробку відео робіт гурту це вже восьмий відео кліп.

Цього разу херсонські музиканти виконають усі пісні з нової платівки і потішать публіку вже відомими композиціями.

РОЛЛІК'С - це українська ватага, яка поєднує в собі сучасні віяння щільного гітарного звучання зі складовими читки і проникливого, з натиском співу. Деякі критики порівнюють РОЛЛІК'С за стилістикою з такими відомими колективами, як Limp Bizkit, POD, Linkin Park, HED (pe), але відзначають притаманну ролліксам неповторність музичного матеріалу з дотепними та вигадливими текстами, що надає гурту особливої самобутності.

РОЛЛІК'С - це група, яка здатна створити настрій і запалити будь-яку публіку, розворушити її зсередини і залишити після себе руїни з виснажених від штурханини тіл. Ця четвірка здатна в три інструменти і мікрофон видати такий щільничок, від якого штани сповзають долів. При цьому «зграя» легко сприймається і під час прослуховування записів, що обумовлено доброякісним та «смачним» звучанням, підкріпленим життєствердними, філософськими і ліричними, сміливими, часто навіть розбишацькими і прямолінійними текстами, які безкомпромісно б'ють прямо в чоло.

Після такої представи, напевно, кожен, хто цікавиться подібною музикою, скаже собі: я хочу це почути, а ще більше - побачити. Але цей опис навіть і на крихту не відбиває ту наснагу, яку несуть в собі херсонці РОЛЛІК'С.

У музичній галузі хлопці вже не новаки: у засіках – студійний альбом «MiкрOFF/ONна перевірка», виданий у 2007 році у серйозному вітчизняному видавництві «Lavina Music», відомому за своєю співпрацею з «Океаном Ельзи», «Другою Рікою», «Грін Грейем», «Скрябіним» та іншими.

Теперішній склад команди окреслився ще у 2005 році: саме у такому вигляді рій засвітився у відомому телешоу «Свіжа кров» на каналі М1. Але свій перший крок до загальної популярності РОЛЛІК'С зробив трішки раніше завдяки знайомству з Сашком Положинським та участі в проекті «Тартак та друзі» у 2003 році. Спільна пісня з Тартаком, авторство якої належить саме РОЛЛІК'Су, стала візитівкою колективу і принесла групі визнання слухача.

На сьогоднішній день за спиною команди, крім дебютного альбому, незліченна кількість фестивалів та концертів; участь у різних телешоу; численні інтерв'ю; спільні співочі втілення з відомими музикантами (Тартак, ТНМК, VovaZILvova); радіосинґли; 6 відео кліпів, які потрапляли в ротацію найвідоміших музичних телеканалів, як М1, Enter Music, MTV, Біз-TV, А-one, а що найважливіше для музикантів - армія фанів по всій країні, яка з кожним днем приймає до своїх лав нових бійців.

Стосовно ж назви колективу, то вона походить від англійського «Rollick», що в перекладі означає: бавитися, галасувати, або робити незвичайні витівки. Іменним знаком удачі, оберегом гурту є кроляча морда, уподібнена до букви «О», яка уособлює стрибучість та плодючість.

Зараз група записує другу студійну платівку, яка обіцяє стати якісним стрибком вперед у творчому розвитку колективу, а заразом і проривом на альтернативній українській сцені, підтвердженням чого служать останні провісники «Бий/Бий» і «Зупини час».

Фото звезд и знаменитостей, Концерты, шоу, представления, «Роллікс», Анонси, афіша, запрошення

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю