Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 26 июня 2017 в 08:51

Роксолана Романик : «Режисура об’єднує у собі все, що мене цікавить»

Режисера, відео-блогера, засновницю та директора компанії «Lana Pictures» Роксолану Романик вже добре знають у Львові. На її рахунку відеокліпи для відомих львівських виконавців, безліч рекламних роликів та короткометражні фільми. Саме з Роксоланою ми сьогодні познайомимося.

Роксолано, для початку розкажіть, будь ласка, з чого почалося Ваше творче життя?

Потяг до мистецтва був у мене ще з дитинства. Я завжди любила співати, малювати, деякий час писала вірші. У старших класах взяла до рук фотоапарат і почала фотографувати і знімати. З вибором майбутнього фаху довго не вагалася. Обрала професію режисера, оскільки режисура об’єднує у собі все, що мене цікавить.

Зараз Ви очолюєте відеокомпанію «Lana Pictures». Розкажіть, чим саме вона займається?

Наразі ми знімаємо рекламні ролики, відеокліпи та короткометражні фільми. Дуже хотілося б зняти повнометражний фільм у жанрі наукова фантастика. До речі, сценарій до нього вже написаний.

Знаємо, що Ви знімали відеокліпи декільком львівським виконавцям. Скажіть, кому саме?

Я знімала кліпи для гуртів «Carbon», «Red Sofa», співачці Андріані. Сподіваюся, наша співпраця з ними матиме продовження. А ще я веду авторський блог на YouTube, у якому показую найцікавіші події зі свого життя та життя оточуючих. У моєму блозі можна побачити Тараса Гаврика, Віктора Винника (група «Мері») та інших моїх друзів-музикантів.

Чому Ви вирішили знімати авторський блог?

По-перше, я зрозуміла, що відвідую безліч творчих подій, під час яких постійно знімаю, і, що було б добре не тримати все це у комп’ютері, а пустити у світ. По-друге, ведення відео-блогу- це можливість вдосконалювати свою вимову, а чітка і правильна мова, як відомо, у моїй професії необхідна.

Чи не думали Ви про те, щоб знятися у фільмі?

Я б дуже цього хотіла, але, на жаль, у мене немає акторських задатків. А от зайнятися дубляжем іноземних фільмів було би цікаво.

Також відомо, що Ви пишете вірші та пісні. Зараз розвиваєтеся у цьому напрямку?

У дитинстві я співала в хорі, пізніше стала писати пісні. Зараз як співачка себе не позиціоную, проте пару моїх пісень можна знайти в інтернеті. Вірші я почала писати у класі 8-му, але згодом це переросло у написання сценаріїв.

У Вас є хоббі, про які ми ще не знаємо?

Я з 3-х років дуже люблю малювати, але до художньої школи ніколи не ходила. Мрію про мольберт, оскільки деколи в уяві постають візуальні образи, які хочеться відобразити.

Які книги, фільми та музику Ви любите?

З задоволенням читаю книги Стівена Кінга. По-перше, фантастика, містика - це мої улюблені жанри; по-друге, вони дуже кіношні. Люблю фільми Крістофера Нолана. Подобаються як сюжети, так і візуальний ряд. Слухаю різну музику, проте останнім часом віддаю перевагу британському поп-року.

Ви - прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Активного. Відпочиваю я або на природі, або у спортзалі.

20 ФАКТІВ ПРО МЕНЕ ! | D.Lana

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю