Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 7 августа 2017 в 13:14

Роксолана Гришко поділилася враженнями від гастролей у Польщі

Нещодавно вихованки «Вокальної школи Лани Данчук» (м. Тисмениця, Івано-Франківська область) Роксолана Гришко, Уляна задунайчук та Анастасія Молочняк разом зі своїм викладачем побували з концертами у Польщі. Сьогодні своїми враженнями від поїздки поділиться Роксолана, а також вона розповість нам про себе.

Роксолано, для початку поділіться з нами своїми враженнями від гастролей у Польщі.

Враження від поїздки у мене чудові. Ми весело проводили час, мали декілька виступів і пізнавальних екскурсій.

Перед якою аудиторією виступали?

Виступали перед земляками, які працюють у Польщі та перед польськими дітьми, зокрема перед тими, що мають вади слуху. Всі приймали нас добре: підспівували і підтанцьовували.

Наскільки я знаю, особисто Ви не вперше виступаєте у Польщі. Чи маєте у своєму репертуарі пісні польською мовою?

Так. У Польщі я разом з «Вокальною школою Лани Данчук» вже вдруге, але пісень польською мовою у репертуарі не маю. Можливо, згодом щось вивчу і запишу.

Як давно Ви займаєтеся вокалом?

Співаю я з дитинства. Раніше займалася у іншого викладача, але на одному з концертів познайомилася з Ланою Данчук. Лана запропонувала мені навчатися у її вокальній школі. Я погодилася, про що аніскільки не шкодую. У «Вокальній школі Лани Данчук» я активно розвиваюся: беру участь у різноманітних конкурсах, у поїздках за кордон, виступаю на концертах, записую пісні на студії.

Який вокальний конкурс став для Вас найбільш значущим?

Таким для мене став конкурс «Карпатські соловейки», у якому я брала участь минулого року. Здобула звання дипломанта. На цьому конкурсі я зустріла безліч талановитих ровесників з усього Прикарпаття. Хотіла вдруге взяти участь у «Карпатських соловейках», але, на жаль, не вийшло. Дата його проведення співпала з нашими польськими гастролями.

Які пісні Ви виконуєте?

Виконую пісні з репертуару Катерини Малицької, Катерини Бужинської, Наталі Бучинської та інших українських виконавиць. Маю 3 студійні записи.

У Вас є хобі?

Так. Я займаюся народними танцями. Танцюю у складі колективу «Тисменичанка». З колективом ми беремо участь у різних хореографічних конкурсах. До речі, у червні також мали виступ у Польщі.

Які Ви любите книги та фільми?

Люблю детективи, фантастику і, як більшість дівчат, романтику. Це стосується і книг, і фільмів.

Як проходить Ваше шкільне життя?

Добре. Я- учениця спеціалізованої школи 1-го та 3-го ступенів міста Тисмениці. Навчаюся у класі з поглибленим вивченням історії. Беру участь у творчому житті школи. Разом з подругами створили хор, виступаємо на шкільних концертах, а також представляємо школу на міських культурних заходах.

Ким Ви маєте намір стати у майбутньому?

Поки що остаточно не вирішила. Окрім співу і танців мене цікавлять дизайн і медицина. Але я ще маю час на те, аби визначитися, оскільки тільки-но перейшла до 8-го класу.

Гришко Роксолана - Мова єднання

Гришко Роксолана - Червона калина

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю