Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 27 апреля 2017 в 21:17

Роксолана Бегар: «Гарний музичний смак виховували у мені з раннього дитинства»

Студентка Київського Національного Педагогічного Університету імені Михайла Драгоманова Роксолана Бегар активно розвивається у декількох творчих напрямках: грі на скрипці, академічному вокалі та літературі. Саме з Роксоланою ми сьогодні познайомимося.

Роксолано, для початку розкажіть, будь ласка, як у Ваше життя прийшла музика?

В моїй родині всі якимось чином пов’язані з музикою, тому гарний музичний смак у мені виховували з раннього дитинства. Я закінчила музичну школу по класу скрипки, потім вступила до Чортківського Гуманітарного Педагогічного Коледжу, по закінченні якого продовжила навчання у Київському Національному Педагогічному Університеті імені Михайла Драгоманова. До речі, диплом Бакалавра я отримала по класу скрипки, а зараз навчаюся у вокальній магістратурі цього ж університету.

Ви брали участь у вокальних та музичних конкурсах?

Так. Я брала участь у конкурсах, які проходили у різних містах України, а саме у Тернополі, Чернівцях, Івано-Франківську, Києві, Полтаві та Рівному. А також відвідала з концертами Польщу, Чехію, Німеччину. Влітку планується поїздка у Латвію, Естонію та Фінляндію.Зазвичай отримувала призові місця.

Який конкурс став для Вас найбільш значущим?

Найбільш значущим став для мене конкурс "Golden Stars of Autumn", який не так давно проходив у Києві. По-перше, я довго й наполегливо готувалася до цього конкурсу; по-друге, він був міжнародним.

Як Ви ставитеся до участі у популярних талант-шоу?

Взагалі позитивно, однак академічні співаки на таких проектах зазвичай довго не протримуються.

Окрім музики Ви захоплюєтеся літературною творчістю. Розкажіть про це.

Писати я почала ще у школі. Спочатку, як і у багатьох, це були недосконалі віршики та з часом стала писати більш серйозні твори. Уже під час навчання у Києві з’явилися перші публікації. Мої вірші опубліковані у декількох газетах, на інтернет-сайтах та у літературній збірці «Галактика любові». Також незабаром має вийти збірка «Скарбниця мудрості», у якій теж знайшлося місце для моєї творчості.

Які теми переважають у Ваших творах?

В основному я описую стосунки між людьми. Нещодавно почала писати роман, у якому буде показана історія кохання під час Другої Світової війни. Ця історія цілком реальна. Почула її від своїх рідних.

А музику Ви не пробували писати?

Пробувала. Наразі у мене є кілька авторських пісень, але поки що вони не записані.

У Вас є хобі окрім музики та літературної творчості?

Ні. Раніше я захоплювалася фотографією, але зараз на це немає часу. Окрім навчання, виступів та літературної творчості я працюю нянею у дитячій кімнаті одного зі столичних ресторанів, даю уроки музики.

Які книги та фільми Ви любите?

Читаю романи. З сучасних українських письменників подобаються твори Світлани Талан та Володимира Лиса. Дивлюся історичні фільми. Найулюбленіший- «Герцогиня». Передивлялася його безліч разів і все одно цікаво.

Ви плануєте пов’язати подальше життя зі сценою чи з педагогікою?

Хотілось би зі сценою. Я з дитинства люблю виступати перед публікою, дарувати їй позитивні емоції.

Роксолана Бегар - Поцілуй у обвітрені губи(by PavloRecord)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю