Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 10 июля 2017 в 11:33

Ірина Шабан поділилася враженнями від «Wonderland»

Нещодавно прикарпатська співачка, композитор, педагог, засновниця вокальної школи «Cristal Voice» (м. Івано-Франківськ) Ірина Шабан та її в минулому вихованка, а нині колега Валентина Яремчук взяли участь у міжнародному фестивалі «Wonderland», що проходив у місті Батумі (Грузія), де зайняли 1-і місця. Сьогодні Ірина поділиться з нами своїми враженнями від цього заходу, а також розкаже про інші досягнення і плани.

Ірино, для початку поділіться з нами своїми враженнями від конкурсу.

Враження чудові. На цьому конкурсі виступали лише професіонали своєї справи, тому змагатися з ними було цікаво. Також під час перебування у Грузії я познайомилася з вокалістами, танцюристами, педагогами з різних країн, зустрілася і поспілкувалася з фіналісткою «Голосу країни» Мартою Адамчук (вона була гостем заходу). Марта- не лише потужна вокалістка, а й цікава, і доброзичлива людина. А ще дуже сподобалося місто Батумі. Воно вразило мене своєю красою.

А Ваші учні якось відзначилися на цьому конкурсі?

Так. До Грузії разом зі мною їздила моя учениця, а нині викладач вокальної школи «Cristal Voice» Валентина Яремчук. Вона, як і я, зайняла 1-е місце у своїй віковій категорії.

Як Ви вже обмовилися, на конкурсі у Вас відбулося чимало цікавих знайомств. А чи не виникало думок про творчу співпрацю?

Такі думки виникали. На різноманітні конкурси та фестивалі нас запросили представники Вірменії та Болгарії. Думаю, незабаром покажемо себе і там. Ну і, звісно, ми не пориваємо зв’язки з Грузією. Впевнена, приїдимо сюди ще не раз.

Над чим Ви зараз працюєте?

Закінчую роботу над новою піснею, прем’єра якої відбудеться найближчим часом. Ця пісня буде ще сучаснішою та позитивнішою аніж мій попередній трек «Соната».

А як справи у вихованців «Cristal Voice»?

Як завжди чудово. У червні відбувся концерт нашої школи, у якому взяли участь 30 наших вихованців. І учасники, і глядачі залишилися ним задоволені. Також нещодавно добре відзначилися на конкурсі «Карпатські соловейки». Я була ведучою цього заходу, а учениці нашої школи Анастасія Рудик, Анастасія Фербей, Роксолана Харчевська та Юлія буній стали лауреатами конкурсу. І, звичайно ж, продовжуємо знімати наш спільний з «Вокальною школою Олега Чигера» телепроект «Музичний подіум», у якому можуть проявити себе талановиті діти та молодь Прикарпаття. Словом, працюємо навіть на літніх канікулах.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю