Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 8 февраля 2018 в 12:30

Ірина Федишин чуттєво привітала батька з ювілеєм

 Ірина Федишин спеціально вирішила зробити паузу в концертах, і на те була вагома причина - ювілей батька, якому виповнилося 60 років. Колись, коли Ірина ще була молодою співачкою, тато зробив свій внесок в її кар'єру - саме на його машині, артистка їздила по всій Західній Україні з концертами. За це Ірина вирішила віддячити батька і подарувала на його ювілей "Мерседес". Про подарунок нікому не розповідали, тому такий презент розчулив батька до сліз.

«У мого Татуся ювілей! Люблю Вас! ❤️Я щаслива, що у мене такі Батьки, які завжди поряд! Ваша батьківська турбота і любов безцінна! Прошу Бога за Ваше здоров'я та довгі роки життя!

P.s. Колись мої перші гастролі були на авто батька. Тепер ми з чоловіком довго не думали, що подарувати! Дякую усім за вітання! Усі передам Татові!» - написала співачка у соціальних мережах.

Також артистка розповіла, що батьки завжди підтримували та допомагали їм з чоловіком, і зараз підтримують, сидять з дітьми.

Нагадаємо, що на День народження самої співачки минулого року чоловік Віталій Човник, за сумісництвом її продюсер, подарував коханій омріяний червоний Porsche Сayenne.

Ірина Федишин - Батьки мої

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю