Любомир Левицький (Кобыльчук-Левицкий)

режисер та кліпмейкер

Вадим Слобожанский , 18 февраля 2013 в 14:13

Режисер Любомир Левицький презентує карпатський ужастік «Тіні незабутих предків»

За його словами, він завжди шукав ідею, яка була б популярна, насамперед, у нашій країні. "У мене в голові була легенда, яку мені розповів один сивий дідусь в Карпатах. Він її розповів за однієї умови, якщо я це популяризую, тобто розповім її багатьом людям. Насправді, ця легенда дуже стара, і її мало хто знає, навіть серед місцевих жителів. Я був зачарований цією історією. І довго думав, як краще поєднати казку, містику і елементи хоррору для молодої аудиторії яка ходить в кіно. Я гортав книжки, і в руки потрапила "Тіні забутих предків", на яку колись був знятий фільм Параджановим, але книга відрізняється від фільму, адже в ній повно містики. Потім прочитав біографію Коцюбинського, дізнався цікавий факт, що ми з ним народилися в один день. Тоді й вирішив, що це знак, і дав проектом ім'я "Тіні незабутих предків", таке собі кіно для побачень" - зауважив Любомир Левицький.

За сюжетом фільму, декілька століть тому в українських Карпатах безчинствували злі духи та інші химери. Тому дев'ять магів, мольфар, запечатали потойбічну нечисть в Книгу Тіней, на яку поставили клеймо - магічну Згарду.

Наші дні. Згарда знайдена і передана університетові, однак з вини 20-річного студента Вані вона пропадає. Після чого на тілах його друзів проступають магічні знаки, і їх життю загрожує небезпека. Дати відповіді на всі питання зможе лише нащадок останнього мольфара. Звичайно ж будуть і погані дівчатка.

З акторів ми взяли частина відомих, а частина початківців. Це був важкий вибір. Ми переглянули більше трьох тисяч учасників з 5 міст-мільйонників нашої країни, і вперше в Україні провели on - line кастинг на порталі. Я був уражений талантом і вигадкою людей. Вони створюють мікрофільми, роблять з монологів короткометражки. Відібрали кращих з кращих! Це будуть молоді зірки нашої країни! Мені кажуть, навіщо брати невідомих акторів на головні ролі, а я відповідаю, так дайте мені цих зірок. Молодих, талановитих по 20 років акторів. А ні, треба їх створювати ось такими проектами. В Україні біда, що на сьогоднішній день немає вже стереотипу молодого українця, молодої українки. Ми добре знаємо, як виглядають американські актори, як виглядають російські зірки, а у нас? - підсумував Любомир Левицький.

Смотреть, скачать клип, видео, Любомир Левицький (Кобыльчук-Левицкий), Сьемки фильма, кинокартины (зйомки стрічки), кадр (из фильма, видео, клипа, телепередачи)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю