Ирена (Ирэна) Карпа

Смотрите также: «QARPA band»

Дмитрий Павленко , 4 декабря 2009 в 07:21

Ірена Карпа за щасливе собаче життя

Популярна письменниця та співачка Ірена Карпа днями повернулася з подорожей Непалом й одразу приступила до завершення роботи над першою акустичною програмою групи Qarpa. Її прем’єра відбудеться 8 грудня в столичному клубі «44» в рамках арт-проекту «Майстер-Клас». Окрім іншого, того дня Ірена Карпа представить новий кліп на пісню «Без Мене» та святкуватиме свій День народження .

«Для нас це перший акустичний досвід, і тому ми як діти малі, радіємо, бавимося з цим, лаємося і набиваємо синці. Іноді це нагадує пісні під гітару Цоя – жартує Ірена Карпа - Так що нарешті, як каже наш Олег Артим, ми зможемо або «заканати за своїх» у дворових пацанів, або заробити на шматок хліба в переході».

З подорожей Непалом Карпа повернулася в доброму гуморі. Вже 5 грудня її гурт Qarpa дасть сольний концерт у Вінниці. Під час нього збиратимуться гроші для притулку бездомних тварин.

«Наша програма називатиметься "Парад Цуциків". У мене самої Карма всиновлена, і більшого щастя за цю собацюру уявити годі. Ще я хочу всиновити кота та темношкіру дитину - і це зовсім не плагіат з Бруно, це дуже серйозні наміри" – видає чергову порцію жартів Ірена Карпа.

8 грудня в рамках в арт-проекту «Майстер-Клас» Карпа не тільки жартуватиме, а займатиметься серйозними речами: гурт Qarpa покаже окрім акустичної, традиційну електричну концертну програму, до того ж буде показано новий кліп на пісню «Без Мене», щоправда Ірена зазначає, що глядачі побачать бета-версію кліпу, остаточний варіант «повільно доробляє» Олег Артим.

«Я щойно повернулася з Верхнього Мустангу - останнього "забороненого" гімалайського королівства. Привезла шаманські причандали, мантри і таємне знання. Буду щедро ділитися з тими, хто прийде, деякі елементи використаємо в концерті. Цими духовними практиками відзначимо день народження Джима Морісона і день смерті Джона Ленона" – про святкування свого Дня народження Карпа скромно промовчала.

Найближчі непопсові події Києва:

08 грудня – клуб 44 – QARPA (ex-Фактично Самі) - виступ в рамках арт-проекту «Майстер-Клас».

09 грудня – клуб Бінго – група «Ляпис Трубецкой» - концертна презентація нового альбому «Культпросвет».

10 грудня - клуб Docker’s ABC – THE POLLOCK та ULIA LORD - виступ в благодійному арт-проекті КРАЩІ ЛЮДИ.

22 грудня – клуб 44 – The Вйо - виступ в рамках арт-проекту «Майстер-Клас».

Фото: зі зйомок кліпу "Без Мене" - Анрі Мосюковський, Непал - Norman Hansen

Фото звезд и знаменитостей, Концерты, шоу, представления, Группа «Ляпис Трубецкой» (гурт «Ляпіс Трубєцкой»), Анонси, афіша, запрошення, Ирена (Ирэна) Карпа, «QARPA band», Юлія Лорд (Uлия ЛорD), «The Вйо» (Зевйо), группа «THE POLLOCK» (ThePollock)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю