Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 27 февраля 2017 в 16:12

Пісня на соціальну тематику «Утікай» від Наталі Папазоглу

Днями співачка Наталя Папазоглу представила нову авторську пісню «Утікай», у якій порушила дуже важливу для кожної жінки тему. Про те, як і чому пісня була написана, а також про інші творчі плани дізнаємося прямо зараз від самої Наталі.

Наталя, розкажіть будь ласка, як була написана Ваша нова пісня «Утікай»?

Як я вже говорила, теми для своїх пісень я завжди беру з життя. Не стала винятком і «Утікай». В ній я підняла тему насильства в сім’ї, яка, на жаль, дуже багато років залишається актуальною. Хотілося поділитися за допомогою пісні власним досвідом і застерегти жіноцтво від непоправних помилок.

Що б Ви, опираючись на власний досвід, порадили жінкам, які потерпають від насильства в родині?

Озираючись назад, я тепер розумію, що багато чого насправді можна помітити ще на початку стосунків, тому слід уважніше спостерігати за своїм обранцем та прислухатися до власної інтуїції. Якщо вже сталося так, що чоловік підняв на Вас руку, треба по-живому рвати ці стосунки. Звісно, це важко, але коли хоча б раз дозволите здійснити над собою насильство,воно буде повторюватися дедалі частіше.

Чи буде знято кліп на пісню «Утікай»?

Над екранізацією пісні ми, звісно, думаємо, але поки що відклали її. Хочемо подати пісню на проект телеканалу «М2» «Хіт-конвеєр». Сподіваємося, завдяки цьому проекту її почує широка аудиторія.

Ви берете участь в акціях, спрямованих на запобігання насильства в сім’ї?

Брала участь в одному ток-шоу, у якому обговорювалася ця тема. До соціальних акцій не долучалася, оскільки, на превеликий жаль, не знаходила їх, хоча, на мій погляд, ця проблема має розглядатися на державному рівні.

Чим ще Ви збираєтесь потішити прихильників своєї творчості?

У березні збираюся представити Україну на міжнародному конкурсі «Тюрквізіон», що відбудеться у Казахстані. Буду виконувати авторську пісню на тюркській мові. Також працюю над літньою позитивною композицією. Хочеться, щоб люди бачили світ не у чорно-сірих тонах, а у кольорових.

Natalie Papazoglu - Утікай (Radio edit)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю