Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 14 июля 2017 в 21:31

Пісня «Літо» від гурту «Tange Irine»

Нещодавно гурт «Tange Irine» презентував нову пісню «Літо». Про те, як вона була написана, дізнаємося прямо зараз від вокалістки та автора пісень групи Ірини Якубовської. Заодно і ближче з нею познайомимося.

Ірино, розкажіть, будь ласка, як була написана Ваша нова пісня?

Пісня «Літо» була написана у лютому. Тоді я не планувала нічого писати, перебувала на довготривалому лікарняному. Та коли вже всі книжки перечитала, всі серіали передивилася, взяла до рук гітару. У процесі гри зрозуміла, що кілька акордів вийшли цікавими, і, що з ними треба щось робити. Рядок «Хочу бути твоїм літом» теж прийшов сам собою. Отак, власне, і народилася пісня «Літо».

Чи буде знято кліп на цю пісню?

Ні. Зараз я працюю над дебютним міні-альбомом і всі свої сили спрямовую на це.

Яким обіцяє бути Ваш міні-альбом?

До альбому увійдуть мої авторські пісні, а також одна, написана у співавторстві. За настроєм альбом обіцяє бути досить спокійним. Я жартома називаю його «музикою для інтровертів». Планую випустити його восени. Отже, він якнайкраще відповідатиме цій порі року.

Як у Ваше життя прийшла музика?

Все почалося досить традиційно. У 6 років батьки відвели мене до музичної школи, де я опановувала гру на фортепіано. І коли мої однокласники катались на велосипедах і роликах, я сиділа за інструментом. Дуже пощастило з викладачами, які старались нас привчати до хорошої музики. І, коли в моїх однолітків улюбленою піснею була «Крошка моя», в мене «Summertime» Гершвіна. Але після закінчення музичної школи від фортепіано мене, наче відрізало. Декілька років не могла змусити себе підійти до інструмента. До того ж, дівчині-підлітку кортить відростити довгі нігті, які недопустимі для піаністки. Після школи я вирішила здобути професію звукорежисера, але для вступу на цю спеціальність було потрібно грати на музичному інструменті. От тоді і стало фортепіано мені у пригоді. Про те, щоб займатися музикою, я мріяла ще з дитинства, однак особливих амбіцій стосовно цього не мала. Та от в студентські роки якось виникла думка: а чому б і ні?.

Коли Ви написали свою першу пісню?

Отже, в студентські роки я почала грати у різних групах. Якихось конкретних цілей щодо музичної кар’єри не мала, але потім подумала: а чому б і ні? Моя перша пісня вийшла у 2013 році. Спочатку з’явився англомовний варіант. Можливо тому, що музику я слухала теж передусім англомовну. Йшлося в дебютній пісні про підлого й невірного чоловіка, хоча в житті мені такі не траплялись, на щастя. Українська версія вийшла зовсім протилежною. Називається «Моя любов» і йдеться в ній вже про надію на щасливе кохання. Того ж року я вперше записала пісню на студії. Перед записом в студії спала 3 години, пила анальгін, ваділол і ще купу таблеток, ноги підкошувались, язик заплітався. А все через хвилювання. Яке зникло, як тільки я підійшла до мікрофона. Думала, чесно кажучи, що, якщо маєш професійний студійний запис, то всі двері перед тобою відкриються, та згодом збагнула, що це далеко не так. Насправді запорука успіху - це регулярність, тому видавати пісні необхідно якомога частіше.

Зараз у Вас свій гурт «Tange Irine». Чому він має таку назву?

Назву для гурту я запозичила у «Led Zeppelin» - у них є пісня «Tangerine» («Мандарин»). Я люблю Led Zeppelin, люблю мандарини, та ще й з моїм іменем перегукується.

Зараз дуже модно виконувати кавери. Ви цим займаєтеся?

Я пробувала себе у цьому, але вистачило мене лише на півроку. Я вважаю, що людині відведено надто мало часу, щоб відкладати на потім свої пісні.

А у звукорежисурі Ви продовжуєте розвиватися?

За спеціальністю я звукорежисер кіно і телебачення. Від цього відійшла. Проте у іншій галузі звукорежисури розвиваюся. Аранжування до всіх своїх пісень пишу сама.

У Вас є хобі?

Є. Але це не хобі, це, певно, хвороба. Хворію я котами. Підбираю їх на вулиці, лікую і прилаштовую в хороші руки. Та всіх одразу прилаштувати не вдається, тому двоє котів живуть зараз у мене.

Колись я на вулиці побачила напівживе котеня і намагалась його зловити, щоб відвезти до ветеринара. Але воно виявилось на диво прудким, вкусило мене і втекло. Взагалі, якщо людину вкусила вулична тварина, потрібно спостерігати за твариною 10 днів. Якщо за цей час вона не здохне, можна видихнути. Якщо помре або зникне, потрібно робити щеплення від сказу. Ліків від сказу немає, він призводить до смерті, тому єдиним способом його уникнути є вакцинація. Але вона дуже сильно б’є по організму, і тому добре, якщо тварина таки вижила. Через якийсь час котеня зникло, а потім місцеві жінки показали мені те, що від нього лишилось – загризли собаки. В такому випадку тварину треба везти на експертизу. Але була неділя, центр боротьби зі сказом не працював, а по телефону мені порадили покласти кота в морозилку і привезти наступного дня. Так майже добу в моїй морозилці лежав кіт, який вже на той час був трупом триденної давності. Сморід стояв неймовірний, довелось з моєю живою кішкою ночувати у друзів. Як потім виявилось, експертиза неможлива, адже труп кілька днів полежав на сонці, і мозок вже почав розкладатись. Але в районній поліклініці було обмаль вакцини, тому щеплення мені все одно не робили. Як бачите, вижила.

Які Ви любите книги і фільми?

Абсолютно різнопланові і різножанрові. З побаченого вразили «The Wall», «Рей», «Страх і ненависть в Лас-Вегасі» та «8 жінок», з прочитаного у різні роки – «Бійня №5», «Майстер і Маргарита», «Вбити пересмішника», «Політ над гніздом зозулі» та інше. Зараз читаю «Вино з кульбаб». Ця книга якнайточніше відповідає літньому настрою.

Ви - прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Активного. Якість відпочинку у мене вимірюється кілометражем, тому пішохідні прогулянки центром Києва здійснюю часто. Вже потім розумію, що могла за 4 години жодного разу не присісти відпочити.

Tange Irine – Літо (офіційне аудіо)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю