Алена Че , 3 февраля 2018 в 11:01

Пісня гурту «Zion» - «Твоя Любов» увійшла до альбому «Сіль» від Музичного курсу by Ceciliarec

Нещодавно проект «Музичний курс by Ceciliarec», який займається підтримкою молодих християнських виконавців, випустив альбом «Сіль», який є підсумком праці навчального року для 9 гуртів з цілої України. У цій збірці можна знайти і пісню «Твоя Любов» львівського гурту «Zion». Сьогодні ми познайомимось з співзасновником та вокалістом групи, автором пісні Юрієм Вовком.

Юрію, для початку розкажіть, будь ласка, як була написана пісня «Твоя Любов»?

Історія написання цієї пісні досить цікава. Ми з друзями любимо робити різноманітні сюрпризи один одному на день народження: вітаємо після 12 ночі, влаштовуємо різні квести тощо. І от десь 3 роки тому друзі привітали мене вночі з днем народження. У цих привітаннях я відчув їхню любов і велику любов Бога. Тієї ж ночі, дорогою додому я написав пісню. Спочатку вона була більш ліричною, але на репетиціях ми додали їй драйвового забарвлення.

Нещодавно ця пісня увійшла до альбому «Сіль» Музичного курсу by Ceciliarec. Як Ви почали співпрацювати?

З засновниками гурту «Кана» та «Музичного курс by Ceciliarec» Христиною Підлісецькою та Олексієм Каплунським ми знайомі досить давно. У 2016 році мені зателефонувала Христина і запропонувала пройти курс. Нас звичайно ця пропозиція зацікавила. І от в результаті цього наша пісня у збірці.

Над чим Ви зараз працюєте?

Вже готова ще одна наша пісня «Ти Один», яка суттєво відрізняється від пісні «Твоя Любов». Її написала вокалістка групи Настя. З нетерпінням чекаємо виходу цього творіння.

Ну а тепер розкажіть нам, як був створений Ваш гурт?

Гурт «Zion» був створений у 2014 році при храмі св. Володимира та Ольги, УГКЦ (м. Львів). Спочатку наша музика була супроводом молитовних зустрічей, пізніше ми стали організовувати молодіжні нічні чування. Неодноразово виступали на різних фестивалях та концертах.

Ви граєте лише християнську музику?

Так. Своєю музикою ми хочемо достукатися до кожної людини. В нашому репертуарі є кавери та авторські пісні.

А як давно займаєтесь музикою особисто Ви?

Насправді музичної освіти я не маю. Всьому, що зараз знаю і вмію, навчився сам. Завжди мріяв створити свій гурт. Одного прекрасного дня спілкувавшись з другом ми зрозуміли, що у нас спільні музичні смаки та погляди і вирішили спробувати. Спочатку планувалося, що наш гурт буде суто чоловічим, але, познайомившись з Настею, збагнули, що вона додасть групі яскравого забарвлення.

Яка у Вас освіта?

Я закінчив Українську Академію Друкарства, але за фахом не працюю. Зараз моєю основною роботою є відео зйомка. Знімаємо весілля, рекламні ролики, музичні кліпи, короткометражні фільми тощо.

Чи є у Вас хобі, про які ми ще не знаємо?

Так. Мені подобається вести різні заходи, але через брак часу я від цього відмовився. Проте варіант, що коли-небудь повернуся у цю сферу, не є виключенням.

Які Ви любите книги, фільми та музику?

Скажу чесно, книголюб - це не про мене. Зізнаюся також, що чимало книг, подарованих друзями досі чекають свого часу на полицях. Дивлюся різні фільми. Слухаю джаз, поп та багато іншого, однак наголошую, що зміст у піснях для мене має велике значення. З українських виконавців дуже подобається Джамала. Її творчість мене надихає.

Ви прихильник активного чи пасивного відпочинку?

Мабуть більш пасивного. Піти у гори інколи дуже цікаво, але все ж я - людина міська. Люблю грати у боулінг, ходити з друзями на каву, в кіно, гуляти вулицями міста.

Zion - Твоя Любов // Сіль (Музичний Курс by Ceciliarec)

Загрузка...
Интер - программа на неделю