Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 10 мая 2017 в 11:06

Пісня «Два крила» від Юлії Бучацької

Нещодавно у програмі «Веселий гармидер» на радіо «Дзвони» (м. Івано-Франківськ) відбулася прем’єра пісні вихованки продюсерського центру «Стар тім», а також ведучої цієї програми Юлії Бучацької. Саме з Юлією ми сьогодні познайомимося.

Юліє, скажіть будь ласка, хто автор Вашої нової пісні?

Пісню «Два крила» написали для мене Ірина Батюк та Роман Калин. З нею я брала участь у телепроекті «Пісня Прикарпаття», який можна побачити на обласному телебаченні «Галичина», та презентувала її у програмі «Веселий гармидер» на радіо «Дзвони». Ця пісня є актуальною для кожної людини, адже всі ми прагнемо нових звершень і здійснення мрій, а для досягнення поставленої мети нам потрібні «крила».

Як давно Ви займаєтеся вокалом?

Вокалом я займаюся 2 роки. Знайшла в інтернеті інформацію про продюсерський центр «Стар тім» і написала його керівнику Ірині Іванівні Батюк. Мене запросили на прослуховування, яке я успішно пройшла.

Які пісні Ви виконуєте?

Поки що маю лише одну авторську пісню. Зазвичай виконую пісні з репертуару зарубіжних виконавців.

Вам доводилося брати участь у вокальних конкурсах?

Так. Я брала участь у конкурсах «Ярмарок талантів» (м. Чернівці), «Зіркафест» (Буковель, Київ). Всюди займала призові місця. Також я виступала на академконцертах нашого продюсерського центру.

Багато вихованців «Стар тім» пробують себе на радіо, на телебаченні, у веденні концертів. Ви з таких?

Так. Я відвідую гурток радіоведучих, якого викладачем є пані Мар’яна Стринаглюк. Разом з іншими вихованцями гуртка веду програму «Веселий гармидер».

Окрім вокалу Ви активно займаєтеся танцями. Скажіть кілька слів про це.

Танцями я займаюся протягом 9 років. Перепробувала різні види хореографії: від бальних танців до естрадно-спортивних. Закінчила балетну школу імені В. Пісарєва, зараз займаюся сучасною хореографією у продюсерському центрі «Стар тім» (викладач Катерина Горіна).

У Вас є хобі, про які ми ще не знаємо?

Так. Я роблю блокноти, браслети і т.д. , роздаровую їх рідним та друзям.

Які Ви любите книги та фільми?

Люблю фантастику. Цей жанр допомагає відволіктися від буденності.

Як проходить Ваше шкільне життя?

Я навчаюся в 11-му класі Української гімназії №1 міста Івано-Франківська. А взагалі шкільні роки пройшли активно. Я співала у хорі та вокальному ансамблі, танцювала у хореографічному колективі. З хореографічним колективом виступали за кордоном. Маю досягнення і у навчанні. Минулого року я написала дослідницьку роботу з географії, зайняла з нею 2-е місце в обласному турі.

Куди Ви маєте намір вступати після школи?

З вибором професії я ще остаточно не визначилася, проте планую пов’язати своє життя з професією телеведучої чи з лінгвістикою.

Юлія Бучацька - Два крила

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю