Шоу «Голос країни» (Голос Страны)

Руслан Павленко , 9 сентября 2011 в 12:08

Післязавтра, 11 вересня, визначиться той, самий, - «голос країни»

11 вересня в ефірі телеканалу «1+1» - фінал вокального шоу «Голос країни». З чотирьох найкращих глядачі оберуть переможця. У фіналі залишилися Іван Ганзера, Арсен Мірзоян, Тоня Матвієнко та Влад Ситник.

У фінальному ефірі претенденти на звання «голосу країни» та контракт із Universal Music виступатимуть сольно, а також у дуетах зі своїми зірковими тренерами - Діаною Арбєніною, Русланою Лижичко, Олександром Пономарьовим та Стасом П′єхою. Арсен Мірзоян, фіналіст команди Стаса П′єхи, не хвилюється перед ефіром: «Нарешті буду на сцені самим собою».

Влад Ситнік, вокаліст із команди Олександра Пономарьова, розповів: «Цей тиждень емоційно дуже важкий. Перед фіналом складно готуватися. Але я буду робити все, що від мене залежить, щоб виступити гідно і показати все, на що я здатний». Тоня Матвієнко зізналася: «Я боюся фіналу лише через те, що після нього шоу закінчиться». А народний улюбленець Іван Ганзера каже, що на хвилювання в нього не вистачає часу.

Вирішальний ефір найкращого вокального шоу на телеканалі «1+1» - у неділю, 11 вересня, о 20.00. Так звучить «Голос країни».

Анонси, афіша, запрошення, Тоня Матвієнко (Антонина Матвиенко), Шоу «Голос країни» (Голос Страны), Іван Ганзера, Арсен Мірзоян, Арсен Бабурка, Арсен Мирзоян, Владислав Ситник (Влад Сытник)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю