«SWEETLO»

Смотрите также: Богдан Буткевич

Богдан Ковальчук , 4 ноября 2010 в 22:38

«SWEETLO» - «Goodbye, Ленін»

До альбому хлопці з гурту «SWEETLO» йшли 8 років. Вони переживали, інколи страждали, не зупинялись, працювали, закохувались, раділи, розчаровувались і, звичайно, не могли не співати про це. Цей гурт існує не так мало, але їм і досі пасують такі прикметники, як свіжі, нові, нестандартні, ліричні, українські, вільні. І ось, в переддень свята нечисті і темряви – а саме 29 жовтня – гурт «SWEETLO» вирішив, що спочатку все-таки має бути світанок, радість і добро, тому і подарував це все своїм слухачам у вигляді свого дебютного альбому під назвою "№1". Презентація відбулася в клубі «Київ».

Цей гурт вже двічі переінакшував свою назву (спершу називалися «Тіні» і «Gorod Solntsa»), вони вже є лауреатами багатьох конкурсів та записали саунд-трек до двох фільмів, змінювали свій склад, але найголовніше сталось цієї осені, яка стала, напевно, найважливішою і дозволила зібрати музичний плід.

«Жити в дивний час мені довелось. Далі буде що?» - це слова однієї з пісень SWEETLих, які дуже вдало висловлюють і узагальнюють творчість гурту. У своєму альбомі хлопцям вдалося проспівати час і зіграти на інструментах свої відчуття. Дуже символічно альбом розпочинається з пісні «Любити», як, власне, і все в цьому світі. Далі у переліку платівки пісні з символічними назвами. Усе, як в житті: «Пригадай», «Сумніви» ,»Крізь осінь», і ми прощаємось з минулим, тому «Goodbye, Ленін», а за ним «Свобода», «Endless sky», «Fall time sorrow» - і як нам існувати без віри і надії, яким і закінчується цей світлий диск?

За словами учасників гурту, цей альбом є втілення проміжку життя; він щирий, імпульсивний, драматичний, схожий на студентське життя з усіма його переживаннями і романтикою, він має викликати у слухача відчуття свободи. І що краще за випуск цього альбому може бути лише тур Україною, власне, про який і мріє ця музкоманда.

Варто сказати, що ця робота є також результатом творчої співпраці групи «SWEETLO» і співака-гітариста Nikto Niktoeff. Цей творчий експеримент музикантів зробив альбом ще яскравішим і теплішим.

На презентації альбому був також представлений на поцінування і перший кліп групи на пісню «Goodbye, Ленін». За словами SWEETLих, вони просто керувались своїми почуттями і смаком, тому й обрали саме цей трек.

Не зважаючи на те, що обкладинка альбому створена з темних кольорів, а у відео переважали теж приглушені барви (та і зала, в якій відбувалась презентація, теж не сяяла вогнями) факт наявності світла був підтверджений виступом колективу, її запалом і приємним голосом вокаліста Богдана Буткевича. І хоча цих музик не зустріти на популярних ток-шоу, вони нічого не рекламують, не виголошують лозунги ніяких партій, але їм вдалось зібрати чимало журналістів і слухачів на дні народженні свого альбому.

Це група нового часу. Вони активні в громадському житті України і не ведуться на комерцію і заробіток від політики, бо світлу не потрібна темрява, вони за вільний простір і за якісну українську музику.

Група «SWEETLO» нова й тим, що оформила свою творчість у досить непопулярний і цікавий формат: поп-рок, так би мовити, поєднання непоєднуваного, мікс простих і легких слів з басом електрогітар і ударних.

Сьогодні український музичний світ переповнений різною продукцією і проектами, та зрештою дуже важко розгледіти серед них щирих і талановитих, справді небайдужих не тільки до якісної музики, але й до подій, які відбуваються в Україні. А колектив «SWEETLO» вийшов із покоління, яке вже не назвати «втраченим», за яким майбутнє, яке втілює сподівання і утверджує вже нові цінності й пріоритети. 

Вікторія ДУДЧЕНКО

альбом, сингл, запись, новая песня, трек, Концерты, шоу, представления, Фильмы, клипы, кинокартины, Смотреть, скачать клип, видео, «SWEETLO», Богдан Буткевич

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю