Сергей Бабкин

Дмитрий Павленко , 1 апреля 2010 в 20:13

Проект Сергія Бабкіна K.P.S.S. в арт-клубі «44»

6 квітня в київському клубі «44» Сергій Бабкін представить в рамках арт-проекту «Майстер-Клас» повноцінну програму проекту «K.P.S.S.» на основі якої восени буде видано студійний альбом. Вже 10 квітня в Харкові відбудуться зйомки першого кліпу проекту «K.P.S.S.», над яким працюватимуть друзі Сергія Бабкіна із груп «Коло» та «LЮК».

Паралельно з активною концертною діяльністю, Сергій Бабкін разом зі своїми музикантами готується до зйомок першого кліпу проекту «K.P.S.S.». Попри те, що досі не визначено на яку саме пісню зніматиметься відео, вже призначена дата зйомок, а саме 10 квітня. Робота над кліпом розпочнеться в Харкові, а його режисером стане фронтмен етно-групи «Коло» Максим Кіуіла. До нового відео Сергія Бабкіна матиме пряме відношення барабанщик групи «LЮК» Олександр Кротовський, який працюватиме над 3D-графікою кліпу. Стало відомо, що для зйомок музиканти радикально змінять свій зовнішній вигляд, а саме підстрижуться під «ноль».

6 квітня на непопсовому творчому вечорі в рамках арт-проекту «Майстер-Клас» група Сергія Бабкіна представить повноцінну програму «K.P.S.S.», студійний запис якої буде видано вже восени. До платівки орієнтовно увійде 16-18 пісень , саме вони складуть 6 квітня основу концерту «K.P.S.S.» у столичному арт-клубі «44».

До публіки арт-клубу зможуть долучити також користувачі інтернету, які зможуть дивитися концерт Сергія Бабкіна під час on-line трансляції на сайті музичного каналу A-One-Україна. В середині квітня телеверсія виступу «K.P.S.S.» з’явиться у програмі «Живаґа». Слід відмітити, що окрім створення телепрограм, арт-проект «Майстер-Клас» планує восени представити цикл радіопередач із записами живих концертів кращих українських непопсових музикантів, у числі яких групи: «Брати Карамазови», «LЮК», «Тартак», «Мертвий Півень», «ТНМКонґо», «Табула Раса», «The Вйо», QARPA та інші.

27 квітня в рамках арт-проекту «Майстер-Клас» виступить група «Крихітка», яка представить спеціальну електронну програму. Наразі музиканти перебувають у концертному турі в підтримку свого дебютного альбому «Рецепт», який було оприлюднено наприкінці 2009 року.

Найближчі непопсові події Києва:

1 квітня – клуб «Київ» - спільний концерт груп «CoMaha» (Київ) та «Сахара Сахара» (Дніпропетровськ)

6 квітня – арт-клуб 44 – виступ Сергія Бабкіна в арт-проекті «Майстер-Клас»

10 квітня – квартирник групи QARPA

27 квітня - арт-клуб 44 – виступ групи «КРИХІТКА» в арт-проекті «Майстер-Клас

Фото: Ірини Ключникової

Фото звезд и знаменитостей, Концерты, шоу, представления, Анонси, афіша, запрошення, «Крихітка» («Крихітка Цахес»), «QARPA band», «CoMaha», «Сахара Сахара», Сергей Бабкин, Мария Хмелева (Марія Хмельова)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю